Patak Vendéglő Kismaros

Patak Vendéglő KismarosPatak Vendéglő Kismaros
Patak Vendéglő KismarosPatak Vendéglő Kismaros

Patak Vendéglő Kismaros bemutatkozása

Éttermünk több mint 20 éve várja vendégeit a Dunakanyar kapujában Kismaroson,
a királyréti erdei kisvasút végállomásánál.
Ételeink a magyaros konyha hagyományainak figyelembe vételével készülnek, köztük mangalica és szürke marha különlegesség valamint különféle hal és vad ételek.

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Patak Vendéglő Kismaros vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Kiváló 2023. október 1.a párjával járt itt
Eredetileg azt terveztük, hogy ebéd előtt elmegyünk Királyrétre az erdei vasúttal, és visszaérkezve megyünk a Patak-ba, vagyis a Patak Vendéglőbe. Csakhogy mire ideértünk, úgy 2 óra tájban, már nemcsak fáradtak voltunk, hanem az idő is lehűlt, nem volt kedvünk kisvonatozni.
Patak Vendéglő Kismaros - EgyébPatak Vendéglő Kismaros - EgyébPatak Vendéglő Kismaros - Egyéb
2055
2023. január 26.egyedül járt itt
Gondolkodtam, hogy akkor most hol eszem? Elárvultan, éhesen bolyong az ember a világban, na, de itt a telefon, kis telókám mondd meg nékem, hol eszem jót a vidéken? Erre azt mondta, hogy szálljak csak le a vonatról, meglesz az. . . Patak vendéglő Kismaroson, 6-700 méterre a vonattól.
Patak Vendéglő Kismaros - Étlap/itallapPatak Vendéglő Kismaros - Étlap/itallapPatak Vendéglő Kismaros - Étel/italPatak Vendéglő Kismaros - Étel/italPatak Vendéglő Kismaros - EgyébPatak Vendéglő Kismaros - BelsőPatak Vendéglő Kismaros - Étel/italPatak Vendéglő Kismaros - Étlap/itallapPatak Vendéglő Kismaros - Külső kép
Kiváló 2022. augusztus 26.barátokkal járt itt
Imádunk a Patakban ebédelni, amikor a környéken járunk. Isteni finom minden, különösen a halból készült ételeket fogyasztjuk szívesen. Kellemes környezet, kedves, udvarias személyzet.
Kiváló 2021. október 9.a párjával járt itt
Kismaroson, közvetlen a Királyréti kisvasút állomásánál található az étterem. Hangulatos terasz és boxok. A konyha és a pincérek gyorsak, az ételek finomak, bőségesek. Nem is kerestünk mást, minden nap itt ettünk
Most kéne még egy csomót írnom, de csak ismételgetnék: jól főznek, ajánlom őket.
Patak Vendéglő Kismaros - EgyébPatak Vendéglő Kismaros - Egyéb
Kiváló 2021. május 26.a párjával járt itt
Egy hosszú, egész napos, sárdagasztós túra után után mentünk ebédelni Kismaroson a Patak Vendéglőbe. Egyszer már akartunk régebben beülni, de nem volt foglalásunk, nem tudtunk enni ott. Most szerencsénk volt. Itt mindig sokan vannak. Érdemes előtte egy telefon. Az adagok elég emberesek, és ízletesek is. Az árérték arány is megfelelő. Élő zene van. Szóval érdemes betérni.
Patak Vendéglő Kismaros - Étel/italPatak Vendéglő Kismaros - Étel/ital
Kiváló 2019. augusztus 8.barátokkal járt itt
Ma este 2019. augusztus 08. -án voltunk vacsorázni. Nagyon finomak voltak az ételek, tökéletes volt a kiszolgálás. Az árak is megfizethetőek. Az adagok viszont nagyok. Tökéletes volt a tisztaság. Bátran tudom ajánlani az ismerőseimnek is. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Köszönjük. Nagyon kedves volt a kiszolgáló személyzet is. Mindenre nagyon odafigyeltek.
2018. július 10.családjával járt itt
Közvetlenül a kisvasút állomása mellett található, így a kirándulás után egyből be is tértünk. Hangulatos, szeparált kinti ülőhelyek vannak, a benti helyiségeket futólag látva elmondhatom: nagyon szép az egész hely! A pincér hölgy kedves, türelmes és közvetlen volt. Az italokat hamar megkaptuk, az ételekre sem kellett sokat várni.
Gyenge 2018. március 5.barátokkal járt itt
Szombati gyönyörű téli napon betévedtünk a Patak vendéglőbe, mert a környék összes étterme zárva volt! Itt szolgáltak fel az élem legrosszabb húslevesét. Nem értem, hogy a magyar szakácsok melyért gondolják azt, hogy a mirelit zöldségből és vízből lehet főzni húslevest! A frissensült nem tűnt frissensültnek.
2018. január 11.a párjával járt itt
A helyről, a kínálatról az étterem honlapján jól lehet tájékozódni. Az interneten a helyről, az ott készült ételekről sok kép található. A számontartott legjobb vidéki éttermek színvonalához közelít. Ételválasztéka, italkínálata változatos. A "szokásos magyaros" ételek mellett könnyű, "nemzetközibb", újszerűbb is van.
Patak Vendéglő Kismaros - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 13.barátokkal járt itt
Baratainkkal voltunk vacsorazni , mar sokat hallottunk rola! Autentikus svab konyhanak hirdetik, gondoltam leteszteljuk, mivel mi is ilyen " konyhat" vezetunk otthon. Tomeg az volt, de a " svabos" foztnek hijjan voltak! A pincer abszolute nem volt kepben, fogalma nem volt h mi az a " haz bora" somloi bort ajanlgatott nekunk , nyilvan ugy gondolta, h az a kornyekbol van.
Patak Vendéglő Kismaros a térképen
2623 KismarosSzokolyai út 5
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo