Kényeztetés felső fokon... pici hibával

Hotel Kumánia KisújszállásHotel Kumánia Kisújszállás a térképen

2016. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 12.
Párommal töltöttem el itt négy éjszakát. Nagyon szép, színvonalas, tiszta a szállás és a fürdő is.
A szobához wifi, fürdőköntös, hajszárító is tartozott. A fürdőben sokféle kellemes kényeztetés vár testre, lélekre.
A fizetős szolgáltatások közül kipróbáltam a talpmasszázst, aztán egy teljes, 50 perces masszázst, valamint a wellnes kádat.
Mindegyik nagyon klassz dolog volt, figyelmes, kedves személyzettel.
A leginkább viszont a halpedikűr tetszett. Erről eddig csak a tévében hallottam, és elég barátságos áron, most ki is próbáltam.
Fantasztikus volt az élmény, nem is szólva az eredményről! :D Mindenkinek ajánlani tudom, a szállással együtt.
Néhány kellemetlenségről azért mégis be kell számolnom.
Istenien főznek, nagyon finomak a svédasztal ételei, legalábbis reggel és este. A kínálat is szuper, a kiszolgálással sincs semmi gond.
Na de az ebéd... Nem mondom, hogy ehetetlen volt, de óriási a külömbség.
Először nem is értettük, hogyan lehet az ebéd ilyen vacak, amikor megtudtuk, hogy azt nem a helyi konyhán, hanem valami iskolai menzán főzik, és onnét szállítják.
Borzasztóan kár, mert határozottan lehúzza a színvonalat. Persze vígasztalódtunk és bőven jóllakhattunk a vacsorával.
A másik gond ennél kicsivel nagyobb volt. Ugyanis a szobánk erkélye éppen a mentőállomásra nyílott.
Úgy tíz méternyire állt a két mentőautó az út másik oldalán.
Reggel öt körül arra ébredtünk, hogy sűrű ajtócsapkodás és alvázmosás folyik odalent.
Aztán egyszercsak, hét óra előtt pár perccel még a sziréna is felbőgött. Igaz, hogy csak pár másodpercre, de az sem volt semmi, úgy félálomban.
Miután a recepciós hölgy, a tőle telhető legnagyobb udvariassággal közölte, hogy sajnos nincs olyan üres szoba, ami a másik oldalra nyílik, kénytelenek voltunk beletörődni, hogy ez lesz minden reggel.
És ez is volt. A mentősök persze csak a dolgukat végezték, ami minden műszak átadásánál a kocsik működőképességének vizsgálatával járt.
Gondoltuk, majd a korai reggeli elfogyasztása után pótoljuk az alvást.
Hát nem így lett. Akkor ugyanis megkezdődött a mosogatás.
Igen, éppen alattunk volt a konyha. :D
Ettől kezdve a reggeli és az ebéd után vagy egy órán át hallgattuk, ahogyan (a párom szerint fejszével) elmosogatják a rengeteg edényt.
Vacsora után csak azért nem, mert kihasználva azt a kis időt a nyolc órai zárásig, még lubickoltunk egyet a fürdőben.
Apropó... Igazán jól esett volna, ha legalább úgy kilencig nyitva a fürdő.
A kellemetlenségek mellett, mégis ajánlom mindenkinek a helyet, és én is szívesen visszatérek, ha még lesz rá lehetőségem.
Csak arra kell figyelni, hogy páratlan számú szobát kapjunk. :DDD
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:
Elhelyezkedés:Átlagos

Hotel Kumánia további értékelései

2024.03.15a párjával
Márciusban töltöttünk itt egy három napos wellness-nyaralást a feleségemmel. A szálloda megtalálása kis többlet időt vett igénybe, Kisújszállás főútján a Túrkevei termálfürdőt hirdetik nagy táblán, a Kumániát egész pici tábla jelöli , amit autóból 50 km/h-s sebesség mellett nem lehet észrevenni....
2024.02.14a párjával
Már második alkalommal jártunk a Hotelben. Kb 7 éve voltunk, igy kíváncsiak voltunk, hogy az akkor nagyon jó benyomást keltő Hotel és fürdő milyen lesz. Nem kellett csalódnunk, szépen karbantartott hotel és fürdő várt bennünket, megújult étteremmel, finom , házias és változatos ételekkel....
2022.03.25a párjával
Kedves személyzet, finom ételek és kényelmes szobák, szuper fürdő és szauna.Mindenkinek ajánlom. Télen nyáron egyaránt alkalmas több nap eltöltésére
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás