Ms Bubi & Mr Gelato Kisvárda

cukrászda, fagyizó
Ms Bubi & Mr Gelato Kisvárda
Ms Bubi & Mr Gelato KisvárdaMs Bubi & Mr Gelato Kisvárda
Ms Bubi & Mr Gelato KisvárdaMs Bubi & Mr Gelato Kisvárda

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Szabolcs Vezér Panzió Szabolcs
27.000 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Ms Bubi & Mr Gelato Kisvárda vélemények

2020. március 14.egyedül járt itt
Kisvárdán a „Ms Bubi és Mr Gelato” egy átlag feletti egység, mely „buborékos” waffelekre szakosodott, ezeket szépen megcsinálják, az egyetlen probléma, hogy egy ilyen édesség nagyjából egy napi kalóriabevitelt fedez. Úgyhogy inkább egy forró csokit kértem, ami finom volt. Árára nem emlékszem, de nem sokallottam.
Ms Bubi & Mr Gelato Kisvárda - BelsőMs Bubi & Mr Gelato Kisvárda - BelsőMs Bubi & Mr Gelato Kisvárda - BelsőMs Bubi & Mr Gelato Kisvárda - Étlap/itallapMs Bubi & Mr Gelato Kisvárda - BelsőMs Bubi & Mr Gelato Kisvárda - Étel/italMs Bubi & Mr Gelato Kisvárda - Külső kép