Kraszna Vigadó Étterem Kocsord

Kraszna Vigadó Étterem Kocsord
Kraszna Vigadó Étterem KocsordKraszna Vigadó Étterem Kocsord
Kraszna Vigadó Étterem KocsordKraszna Vigadó Étterem Kocsord

Kraszna Vigadó Étterem Kocsord bemutatkozása

Kedves meglévő és új Vendégeink!
Szeretettel várjuk Önt és kedves családját a Kraszna folyó melletti kis családi éttermünkbe Kocsordon.
Udvarias kiszolgálással, hagyományos magyar ételekkel, és alacsony árakkal várjuk minden nap 10:00-től 22:00-ig!
Rendezvényszervezést és lebonyolítást vállalunk!

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor

Kraszna Vigadó Étterem Kocsord vélemények

Átlagos 2018. május 15.a párjával járt itt
Sokszor apró véletleneken múlik, hogy az ember hogy távozik egy étteremből. Jómagam bosszankodva álltam fel az asztaltól a kocsordi Kraszna vigadóban, mert azzal ültem le, hogy megkérdeztem előre a pincért, hogy mi az az étel, amit pár perc – értsd két-három perc - alatt fel tudnak szolgálni.
Kraszna Vigadó Étterem Kocsord - Étlap/itallapKraszna Vigadó Étterem Kocsord - Külső képKraszna Vigadó Étterem Kocsord - Étlap/itallapKraszna Vigadó Étterem Kocsord - BelsőKraszna Vigadó Étterem Kocsord - Étlap/itallapKraszna Vigadó Étterem Kocsord - Étlap/itallapKraszna Vigadó Étterem Kocsord - Étel/italKraszna Vigadó Étterem Kocsord - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 26.barátokkal járt itt
Három napos biciklitúráról hazatérőben bukkantunk erre az étteremre. Szatmárban és a Beregben túráztunk, ahol sajnos alig találni éttermet vagy büfét. Így aztán nagyon megörültünk, hogy Kocsordon egy ilyen színvonalas helyre akadtunk. Ebédelni tértünk be barátainkkal. Az ételek kitűnőek voltak, a kiszolgálás szuper.
Kiváló 2015. június 5.családjával járt itt
Családdal és barátokkal is jártam már itt. Soha nem volt gondunk semmivel. A Kiszolgálás kiváló, az ételek kitűnőnek és a hangulat sem utolsó. Kedvencem a tatárbifsztek, ami elég kényes étel,de megis frissen készítik akár az ember szeme előtt is ha úgy kívánja. Ha valaki csak egy ebédre/vacsorára vágyik megéri ezt az éttermet választani,mert ár/értek aranyban is elfogadható.
Kraszna Vigadó Étterem Kocsord a térképen
4751 KocsordHunyadi út 62/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, vegetáriánus
hagyományos magyar fogások
Zene
Gépzene: cigányzene, dance, diszkó, elektronikus, folk, house, jazz, könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop, rap, reggae, rhythm&blues, rock, rock&roll, szimfonikus
Különtermek
Szeparé - max. 20 fő