Kocsis Vendéglő Komárom

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Kocsis Vendéglő Komárom vélemények

2023. január 5.gyerekekkel járt itt
Október utolsó napján érkeztünk meg Komáromba. Már elmúlt délután 1 óra amikorra elfoglaltuk a szállásunkat a fürdő területén lévő csodálatos nagy új építésű faházba. Nem akartunk út közben megállni enni,inkább siettünk. Gondoltuk úgyis találunk egy jó kis helyet ahol majd megebédelünl.
Kiváló 2022. november 19.a párjával járt itt
Sok jót hallottunk már az étteremről, nem csalódtunk, nagyon jó hely, kedves kiszolgálás, bőséges svédasztalos kínálat.
Kiváló 2018. augusztus 16.családjával járt itt
Nagyon sokat járunk a svédasztalos éttermükbe. Van úgy, hogy előre asztalt foglalunk, de a legtöbbször váratlanul jelenünk meg és olyan még nem volt, hogy ne kaptunk volna asztalt vagy elutasításban lett volna részünk! A felszolgálók kedvesek, udvariasok, az ételek finomak ha valami elfogy hamar pótolják.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. június 9.a párjával járt itt
Most voltunk először Komáromban, és előtte sokat olvastam mások véleményét. Mivel a vendéglő közel van a szálláshoz, így ma ott ebédeltünk. Nagy volt a forgalom, sokan voltak, alig találtunk helyet. A benti helyiségben túl meleg volt, de hely csak ott volt, így az ajtóhoz közel ültünk le.
2018. március 18.a párjával járt itt
Négy nap étkeztünk az étteremben, előre lefoglalt hellyel.
Ár-érték arányban kifejezetten előkelő helyre sorolható.
A kiszolgálás udvaris, gyors és segítőkész volt. A választék is elfogadható, a szokásos éttermi kínálattal. Semmi probléma nem nem adódott, már voltunk itt és máskor is jönni fogunk. Jól éreztük magunkat, annyit ehettünk, amennyi jólesett! !
2017. október 27.a párjával járt itt
Többször étkeztünk itt. Az árak kedvezőek, svédasztalos a kínálat. Az ételek jó ízűek, választék viszonylag nagy, de szinte mindig ugyanaz. Pl. sütemény: mákosguba. Előnye, hogy nem kell várakozni. A személyzet figyelmes, kedves. A bútorzat kissé kopott, de tiszta. Parkolási lehetőség nem a legjobb, a főútról könnyen megközelithető.
Kiváló 2017. augusztus 17.barátokkal járt itt
Komáromban a fürdőhöz közel található az étterem. Svédasztalos ebédet és vacsorát biztosít kedvező áron. Mi ebédelni voltunk itt, ami még kedvezőbb árú, mint a vacsora. Nagyon bő volt az ebéd választék, szinte alig lehetett választani. Finom volt a húsleves, de a gyümölcsleves is főleg a nagy melegben.
Átlagos 2017. június 25.a párjával járt itt
Az étterem svédasztalos rendszerben üzemel. Már többször megfordultunk az étteremben, a kínált ételek mindig finomak, de a választék napokon át ugyanaz, alig 1-1 másikféle ennivaló. Az ebéd és a vacsora ára eltérő sőt még hétköznapi és hétvégi ebéd és vacsora árakat is megkülönböztetnek, de a választék mindig egyforma.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. április 22.gyerekekkel járt itt
Annyi jót hallottam az étteremről,gondoltuk kipróbáljuk. A svédasztalos ebéd nem volt szokatlan,bár egy ilyen nagyhírű vendéglőnél meglepő volt. Az étel választékos,és bár a leves enyhén sós volt finomnak mondható. A fő fogás választéka zavarba ejtően sok,és igazat megvallva nehéz volt választani.
Kiváló 2016. július 3.a párjával járt itt
Kedvenc éttermem volt és maradt. Évek óta visszajárunk,ha gyógykezelésre jövünk a fürdőbe. Nagy a választék,az ételek finomak,frissek és forrók. Az italok hidegek. Kedvenc ételem a vadas,de a salátáikat is imádom a rengeteg olajbogyóval. Kétféle desszert közül lehet választani vagy meg lehet kóstolni a jéghideg gyümölcssalátát.