Diana Étterem Kóny

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Diana Étterem Kóny vélemények

2019. november 25.a párjával járt itt
Többször volt alkalmam ebben a vendéglőben étkezni. Minden esetben kitűnő volt az étel. Kiemelném a Jókai bablevest (amihez mindig friss, meleg a kenyér) és a túrógombócot, ami szintén nagyon ízletes. Bárkinek ajánlati tudom. Ráadásul az étterem előtt mindig van szabad parkolóhely is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 19.családjával járt itt
Nagyon rég jártam az étteremben utoljára, akkor még a gyorsforgalmi út nem volt meg. Mindíg jó emlékekkel távoztunk és ezt a kellemes érzést még sok év múlva is sikerült bennünk feleleveníteni a helynek! Nem tudom mi a titok, de a minőség és a kiszolgálás színvonala sem csökkent egyáltalán!
Kiváló 2016. november 24.barátokkal járt itt
A barátainkkal tett kiránduláson az interneten kerestünk éttermet Győr és Sopron között. A Diana volt a legszimpatikusabb, és nem is csalódtunk. Az étlapon mindenki megtalálja az izlésének megfelelő ételt, bőven van választék. Négyen négyfélét kértünk, és mindegyik nagyon finom volt. Az árak, a kiszolgálás gyorsasága sem kifogásolható. Ha arra járok, szívesen megyek be ismét!
Kiváló 2016. július 11.családjával járt itt
Már számtalanszor voltam ezen a helyen családdal vagy párommal, külföldi ismerősökkel és rokonokkal, de elvitelre is rendeltünk már a Táljaikból.
Mindig jó minőségű ételetek fogyasztunk itt, a kiszolgálás tökéletes.
Az ételek nem csak finomak, hanem érdekesek is! Nem csak a megszokott klasszikusokat tudjuk itt rendelni.
Köszönjük a sok jó élményt :)
2016. május 24.a párjával járt itt
Kapuvárról jöttünk haza és ebédelni betértünk a Diana autós vendéglőbe. A pincér kissé nehezen engedett fel, de később megenyhült, mondhatni kedves lett. fácán és vadragu levest ettünk. Mindkettő ugyanabból az alapléből készült, hozzáadott hússal és zöldségekkel. Sajnos ez az ízén is érződött.
Kiváló 2015. december 14. járt itt
Évekkel ezelőtt jártam először ezen a helyen. Akkor a családdal hazafelé álltunk meg az étteremnél. A személyzet udvarias, segítőkész mégis diszkrét. A első benyomás nagyszerű volt. Ez sok étterem esetében így van, de a második-sokadik alkalom nem azt tapasztaljuk, amit az elsőnél. Ennél az étteremnél ez nem így van.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 8.egyedül járt itt
Sopronból Győrfele tartottam mikor megpillantottam ezt az éttermet. Elég jónak s gusztusosnak tartottam hát betértem.
Nekem személy szerint nagyon tetszett. Teljessen rendben volt. Az ételek. . . az árak. . . a kiszolgálás. Nagyon jó az étlap változatos. . . halételek, vad ételek stb.
Pozitív élményekkel s jó ételekkel gazdagodtam. Ajánlani tudom mindenkinek. . .
Kiváló 2015. február 27.családjával járt itt
Névnapi vacsorára mentünk családommal, kipróbálni egy számunkra új helyet a közelben. Ugyanis nagyon untuk már a szokásos éttermek gyenge választékát. Különleges ételekre vágytunk, valami újra, amit még nem kóstoltunk. Az étlapról nehéz választani, annyi finomság és különleges fogás sorakozik, pl strucc, vad- és hal ételek tárháza.
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Nem először jártunk az étteremben, általában itt állunk meg Sopron, illetve a környék felé menvén. Mindig ízletes ételeket ettünk, de most leginkább azzal bűvölt el a személyzet, hogy a halételhez halkéssel és villával terítettek. Ritkán tapasztalom éttermekben. Egyébként a hal is finom volt! Nemkülönben visszafelé a vadraguleves.
Kiváló 2014. július 22.gyerekekkel járt itt
Sopronba jövet-menet szoktunk megállni itt, már voltunk vagy 10 alkalommal. A hely vadász jellegű széles vad kínálata van, de minket ez nem érdekel mert utazunk, de láttam pár olyan tálat hogy inkább maradtam volna. . . A pincérek figyelmesek, ahogy látom törzsgárda van itt is. elég sokan vannak mindig, lehetne gyorsabb a kiszolgálás, de nem vészes.