Tercia Kópháza Kópháza

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Tercia Kópháza Kópháza vélemények

2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
2021. július 15.a párjával járt itt
Úgy alakult, hogy itt talált minket az ebédidő. Mondjuk, hogy az ittjartam. hu alapján választottam ezt a helyet, de ez csak 50%-ban igaz, tulajdonképpen nem volt választék, és ez adta magát az úton, még úgy is, hogy azért a neten rákerestem, hogy ez valami jó.
Tercia Kópháza Kópháza - Külső képTercia Kópháza Kópháza - MosdóTercia Kópháza Kópháza - MosdóTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Külső képTercia Kópháza Kópháza - EgyébTercia Kópháza Kópháza - Egyéb
Kiváló 2018. július 20.gyerekekkel járt itt
Gyakran betérünk a Terciába és a desszert mindig fix: túrógombóc eperöntettel. A leves és a frissensült aztán jöhet étlapról. Ezek most is forrón, frissen, ropogósan és gyorsan kerülnek elénk. Kedves és figyelmes a kiszolgálás és azt hiszem bennünk gyakran idelátogató törzsvendégekre leltek. Nagyon szimpatikus, hogy az étlapon közlik az esetleges allergén anyagokat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2018. július 19.a párjával járt itt
Feleségemmel tértem be Sopronból hazafelé. Már többször szemeztem a hellyel, de valahogy eddig kimaradt az életemből, pedig több ismerős is elismerően nyilatkozott az étteremcsoportról. Természetesen tele volt az étterem terasza, ahogy azt máskor előtte elhaladva szoktuk látni. Az étlap kellemesen hosszú, még jól áttekinthető.
2018. július 15.gyerekekkel járt itt
A fertőendrédi Tercia étteremben már több alkalommal jártunk, így volt elképzelésünk, hogy mire számíthatunk. A kópházi Terciában viszont sajnos nincs játéksarok, illetve kinti játszótér, ami a gyerekes családok számára nagyon előnyös lenne. Az étlap elég hosszú, főleg jól ismert magyar és nemzetközi ételeket találunk rajta, különösebb meglepetések nélkül.
Tercia Kópháza Kópháza - Étlap/itallapTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - BelsőTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Külső képTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Étlap/itallapTercia Kópháza Kópháza - Étlap/itallapTercia Kópháza Kópháza - Étlap/itallapTercia Kópháza Kópháza - Étlap/itallapTercia Kópháza Kópháza - BelsőTercia Kópháza Kópháza - MosdóTercia Kópháza Kópháza - MosdóTercia Kópháza Kópháza - BelsőTercia Kópháza Kópháza - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 28.a párjával járt itt
Ausztriába utazva gyakran szállunk meg egy éjszakára Sopronban. A külvárosi panziótól alig pár kilométernyire, jól megközelíthető helyen található a főút mentén az étterem. Parkolni könnyű, annak ellenére, hogy szinte telt házas az étterem. Érkezésünkkor a pincér mutatott egy asztalt, és szinte rögtön fel is vette az italrendelést.
Kiváló 2016. november 6.a párjával járt itt
Na, végre! Íme egy igazi VENDÉGLÁTÓ étterem, ahol az ételek nem okoznak csalódást, ahol a személyzet az előírt protokoll szerint tevékenykedik. Itt köszöntik a betérőt! Nem akarnak csicsás, főúri majomkodást, zavarni a vendéget, nincs pökhendiség, de annál inkább tapasztalható előzékenység, segítőkészség, VENDÉGLÁTÁS!
Kiváló 2016. július 17.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk itt. Teljesen mindegy milyen alkalomból jövünk,a hely,és a minőség tökéletes. Az ételek jók,bőségesek,a tálalás fantáziadús,a személyzet figyelmes. . A választék minden igényt kielégít. Az ember mindig úgy távozik,hogy megérte itt enni. Sok kedvencünk van,de kiemelném a fokhagyma-krém levest cipóban.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2016. február 8., csoporttal járt itt
2016. február 6-a Balázs fiunk Lakodalma. Valami eszméletlen jó buli, jó helyen jó társasággal jó zenésszel. Egyszóval az est fénypontja, hozzátett a fiatalok és jó magam , mint örömanya boldogságához. A régi barátok fergeteges hangulatot, a zenész igazi talpalávalót, no meg az étterem színvonalas ellátásával minden vendég hajnalig ropta a táncot, és közben a finom falatok kóstolgatása sem hiányzott.
Tercia Kópháza Kópháza - EgyébTercia Kópháza Kópháza - EgyébTercia Kópháza Kópháza - BelsőTercia Kópháza Kópháza - BelsőTercia Kópháza Kópháza - EgyébTercia Kópháza Kópháza - EgyébTercia Kópháza Kópháza - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. június 23.családjával járt itt
Kirándulásunk alatt látogattunk el az étterembe. Desszertet és kávét fogyasztottunk. Segafredo kávé frissen pörkölt, jó minőségű. A Gundel palacsintához dió fagyit is tettek, mennyiség elegendő volt, íze finom. A túrógombóc nagyon finom volt, különleges volt eperszósszal, prézli nélkül. A pincérek kedvesek, előzékenyek, udvariasak. Az étterem tágas, tiszta. A mosdó is tiszta volt.
Tercia Kópháza Kópháza - Étel/ital
Kiváló 2014. szeptember 29.családjával járt itt
Nem először jártunk a Tercia étteremlánc kópházi épületében, s mint mindig, most is a megszokott kiváló szinvonalú kiszolgálásban volt részünk. A ház és a terasz egyaránt tele volt vendéggel, ennek ellenére a pincérek ügyesen, gyorsan szolgáltak fel. Az ételek remekek, a környezet hangulatos, az ár barátságos.