Berki Vendéglő Körmend

Berki Vendéglő Körmend
Berki Vendéglő KörmendBerki Vendéglő Körmend
Berki Vendéglő KörmendBerki Vendéglő Körmend

Berki Vendéglő Körmend bemutatkozása

A Berki Vendéglő és Hotel Körmenden, a 8-as főút mentén már több évtizede látja vendégül az erre járó utazókat. A vendéglő az évek során számos felújításon, bővítésen esett át, de a cél nem változott: a betérő vendégek elégedetten, jóllakottan és kipihenten távozzanak.

Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Nem visszatérítendő félpanziós ajánlat
Hotel Írottkő K?szeg

Berki Vendéglő Körmend vélemények

2055
Kiváló 2023. január 6.a párjával járt itt
Terveztem egy ebédet és azon képzelegtem, hogy ha Budapestről kb. 9 órakor indulok, akkor körülbelül Körmendet érem el ebédidőben, így hát belenéztem az ittjartam értékelései közé, és jé, Körmend legjobb étterme a Berki. Hogy ne hibázzunk, le is telefonáltam, hogy akkor nekünk egy asztalt. . .
Berki Vendéglő Körmend - Külső képBerki Vendéglő Körmend - EgyébBerki Vendéglő Körmend - BelsőBerki Vendéglő Körmend - Étel/italBerki Vendéglő Körmend - Étel/italBerki Vendéglő Körmend - EgyébBerki Vendéglő Körmend - BelsőBerki Vendéglő Körmend - Étel/italBerki Vendéglő Körmend - BelsőBerki Vendéglő Körmend - EgyébBerki Vendéglő Körmend - Külső képBerki Vendéglő Körmend - EgyébBerki Vendéglő Körmend - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. március 18.gyerekekkel járt itt
Osztrákiából hazatérőben bálasztottuk a 8-as út menti Berki éttermet. A külső ízléses, tiszta, jó benyomást keltő. Belépve szívélyes üdvözlés, gyors ültetés, türelmes várakozás választásig, majd rendkívül gyors felszolgálás. Lányom a levest kanalazta még, figyelmesen vártak és illedelmesen szolgálták fel a második fogást, melyek szintúgy ízletesek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. december 14.gyerekekkel járt itt
Hangulatos hely, rusztikus a berendezés, tetszett hogy fa padokon is lehet ülni, nem csak székeken, és van egy szép nagy kályha is. A kiszolgálás jó, alapos, állandó a jelenlét, de nem tolakodó. Finom, minőségi ételek (a férjem a steaket azóta emlegeti),, igényes borválaszték. Gyerekeknek egy kis játszósarkot hiányoltunk.
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Családi esemény ünneplésére választottuk ezt a helyet. Előre bejelentkezve foglaltunk helyet és időpontot. Megérkezésünk után pár perccel már az asztalunkon volt a finom leves.
a többi fogással is maximálisan elégedettek voltunk. A személyzet profi módon végezte a dolgát. Kellemes meglepetés volt hogy a cég ajándékaként az ünnepelt kapott egy mini tortát. Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet.
Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Átutazóban jártunk Körmenden és erre az étteremre esett a választásunk, amit nem bántunk meg. A kiszolgálás kedves, gyors volt, az ételek pedig finomak voltak. A kerthelyiségben ültünk le, ami nagyon szép virágos, barátságos volt. Bőséges volt a kínálat házi szörpökből, valamint a savanyúságot külön pultból lehetett választani. A Férjem még most is emlegeti, hogy milyen finom volt a vaddisznó-sült! :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 28.a párjával járt itt
Körmend-i átutazásunkor választottuk a helyet ebédelésre. Megérte. Jó választás volt. A vendéglő parkoló része is már "becsalogatja a kedves vendéget". Belépve az étterembe szintén hangulatos hely fogad. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Az ételekre nem kell sokat várni! (pozitívum) a levesek nagyon ízletesek, a főfogások pedig rendkívül finomak.
Berki Vendéglő Körmend - Étel/ital
Kiváló 2015. október 22.barátokkal járt itt
Átutazóban az itthártam. hu alapján választottuk a vendéglőt. Kellemes, hangulatos, barátságos, tiszta hely. Udvarias, gyors kiszolgálás, ízléses berendezés és tálalás (Berki logós cserépedényben felszolgált leves). Hatalmas adagok, hagyományos ízek, helyi jellegzetességek és ínyencségek is megtalálhatók a bőséges étlapon.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 25., kollégákkal járt itt
Sokszor jártunk a Berki csárdában és eddig még nem kellett csalódnunk. Volt itt osztálytalálkozóm, céges vacsora, családi összejövetel, születésnap, sőt még a lakodalmunkat is itt tartottuk. Szerintem Körmend legjobb étterme a Berki. Az ételek finomak, az adagok bőségesek, és a választékra sem lehet panasz.
2014. június 4.családjával járt itt
Julius 1-én itt ünnepeltük anyósom 70.-ik születésnapját. Az előre lefoglalt asztal már meg volt terítve. Az ételek minősége és mennyisége kifogástalan volt.Gyors és udvarias személyzettel volt dolgunk.Jó élményekkel távoztunk.Máskor is ezt a vendéglőt választjuk családi összejövetelekre.
Átlagos 2014. június 1.családjával járt itt
Régóta nem jártunk itt, de most külföldről hazafelé tartva szerettünk volna jót enni. A latte-mat a pincér felszolgálás közben kiöntötte, ami előfordul, de őt nem zavarta, hogy a kávéban úszott a kanál, az alátét kistányér és minden. Az ajánlatban szereplő salátalevest is most ettem náluk utoljára.
Berki Vendéglő Körmend a térképen
9900 KörmendRákóczi F. u. 77.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo