Fezőr Étterem Körmend

Fezőr Étterem Körmend
Fezőr Étterem KörmendFezőr Étterem Körmend
Fezőr Étterem KörmendFezőr Étterem Körmend

Fezőr Étterem Körmend bemutatkozása

Körmend városának Budapest felőli bejáratánál a 8-as főútnál a Fezőr Panzió fogadja az ide érkezőket és az átutazókat. A tulajdonos vállalat 1995-ben nyitotta meg étteremből és panzióból álló vendéglátó egységét.
A jelenleg üzemeltető vállalkozó 25 éves vendéglátási tapasztalattal rendelkezik.

Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Nem visszatérítendő félpanziós ajánlat
Hotel Írottkő K?szeg

Fezőr Étterem Körmend vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. december 15.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk itt gyerekekkel, etetőszék van, egyéb gyerekeknek való elfoglaltság nincs. A mosdó felújításra szorul, az étterem tere sem egy mai darab, de rendben van, tetszik a pados megoldás. A felszolgálás kedves, igyekvő. Az ételek finomak, a mennyiségük is megfelelő.
Gyenge 2018. január 27.gyerekekkel járt itt
Egy szóval? -Kosz. Két szóval? - Retek, kosz. Nagyon elhanyagolt, egykor biztos szebb napokat is látott étterem. Nagyon koszos asztalterítő fogad 11. 50kor. (50 perccel nyitás után) Az egyik pados asztalnál ültünk le, inbolygott a pad, az illesztésnél jól láthatóan csúszik szét. A fejünk felett a plafonról pereg a festék.
Fezőr Étterem Körmend - EgyébFezőr Étterem Körmend - EgyébFezőr Étterem Körmend - EgyébFezőr Étterem Körmend - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. május 20.gyerekekkel járt itt
Körmenden jártunk, egy hosszú délelőtti programon, amely után éttermet kerestünk. Sajnos a Korona bezárt, így a Fezőrt választottam. Bár ne tettem volna. Régen ugyan jó neve volt, sportolóként jókat ettünk itt. Ma viszont olyan színvonalú "vendéglátást" mutattak be, hogy szerintem épeszű ember nem tér vissza.
Fezőr Étterem Körmend a térképen
9900 KörmendRákóczi út 897/9.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, egészséges