Gőzmalom Hotel & Étterem Körmend

3,8
a 6 körmendi étterem közül
étterem, pizzéria, szálláshely étterme, vendéglő
Gőzmalom Hotel & Étterem Körmend
Gőzmalom Hotel & Étterem KörmendGőzmalom Hotel & Étterem Körmend
Gőzmalom Hotel & Étterem KörmendGőzmalom Hotel & Étterem Körmend

Gőzmalom Hotel & Étterem Körmend bemutatkozása

Az étterem Körmenden a nyugati határszéltől 25 km-re , frekventált helyen, a 8-as sz. főút mellett található saját, őrzött parkolóval. Az épület régebben gőzmalomként működött, ami 2009-ben felújításra, átalakításra került. Régi funkcióját mai napig neve őrzi. Az étterem befogadóképessége 70 fő.

Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Nem visszatérítendő félpanziós ajánlat
Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Gőzmalom Hotel & Étterem Körmend vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Ritkán érez az ember étteremben kifejezetten erős szorongást, de most ezt éreztük, amikor útközben megálltunk családommal vacsorázni ezen a helyen. Igazából legszívesebben már a rendelés felvétele után távoztunk volna, de későre járt és nem sok esély volt arra, hogy máshol együnk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. december 15.a párjával járt itt
Az étterem tiszta, a berendezés barátságos, kényelmes, szép.
5-6 asztalra egy pincér jutott, ami egy kicsit érezhető volt, de nagyon nem volt zavaró.
Az ételek jónak mondhatóak, steaket rendeltünk, ami finom volt bár lehetett volna kicsit nagyobb adag, illetve tintahalkarikákat ami finom volt és megfelelő adag.
Desszertnek egy tejeskávét kértem, ami kifejezetten finom volt.
2017. október 22., kollégákkal járt itt
Már másodszor jártam itt, egy hónapon belül. Gondoltam, ha másodjára megyünk, akkor más pincért fogunk ki. Sajnos nem. Először is a pozitív dolgok. Nagyon szép környezet, nagyon igényes étteremről van szó. Nagyon tetszik az étterem elválasztó falába épített akvárium is, ámbár szerintem azoknak a halaknak kicsi a hely (akvarista szemmel nézve), de ez legyen a legkisebb baj.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. május 7., csoporttal járt itt
Kirándulás után érkeztünk egy kb. 20 fős csoporttal. Érkezés előtt kb. egy órával jeleztük érkezésünket, hogy számítsanak ránk. Ehhez képest 3 asztalt jelöltek ki számunkra. Össze tudták volna őket forgatni, hogy a csapat ne váljon szét, de így kénytelenek voltunk külön ülni. A pincérek egy kicsit szétszórtnak tűntek.
Gőzmalom Hotel & Étterem Körmend - Étel/italGőzmalom Hotel & Étterem Körmend - Étel/ital
2015. október 27.a párjával járt itt
Az ételek íze finom volt, főleg a gyrosos pizzát tudom ajánlani mindenkinek, a kiszolgálás jó, viszont drága.
Az is tetszik, hogy kínálnak leveseket, főfogásokat, desszerteket is, sőt még aki salátát vagy pizzát enne is tud bőven válogatni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2014. július 27.a párjával járt itt
Néhányszor megfordultam már itt. Maga az étterem nagyon szép, gyönyörűen felújították ezt a régi épületet. A berendezés tényleg igényes, modern, a pincérek is kedvesek és udvariasak. Ami még pozitívum, hogy jó helyen található, a 8-as főút mellett. Viszont én az ételektől nem voltam elájulva.
Gőzmalom Hotel & Étterem Körmend a térképen
9900 KörmendRákóczi Ferenc u 53.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
H-CS
P-Szo