Mjus Resort & Thermal Park Körmend ★★★★

Mjus Resort & Thermal Park KörmendMjus Resort & Thermal Park Körmend
Mjus Resort & Thermal Park KörmendMjus Resort & Thermal Park Körmend

4Szolgáltatás

A Mjus Resort & Thermal Park legnépszerűbb csomagjai

Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Nem visszatérítendő félpanziós ajánlat (1 éjtől)
Nem visszatérítendő félpanziós ajánlat (1 éjtől)
2025.01.05-ig
Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Napi ár félpanzióval (min. 1 éj)
Napi ár félpanzióval
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2025.12.29-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Mjus Resort & Thermal Park Körmend vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2024. március 6.a párjával járt itt
Magáról a hotelről: egy ipartelep közepén fekszik, messze a várostól, borzasztó bűz lengi be egész nap. A recepciós hölgyek unott, lekezelő stílusa bicskaniyitogató. A szoba: elég tágas, de a ruhatárolási lehetőségek a vicc kategóriába tartoznak. Pár akasztó végig a szoba hosszán a falon és egy kétpolcos nyitott tároló.
Gyenge 2024. január 22.a párjával járt itt
Mind a hotelben, mind a thermalban borzalmasan hideg volt. A szobák fűtését
nem lehetett egyedileg szabályozni. A fürdőben a személyzet hosszú nadrágban és pulóverban dolgozott. Az ételek is max langyosak voltak. A reggelinél gyorsan kifogytak a pultok, borzasztó lassan töltögették vissza. A bárban ha néha volt is személyzet, nem győzte a munkát.
Kiváló 2023. október 3.a párjával járt itt
Nem egy agyon reklámozott, hirdetett hotel,pedig lenne mire büszkének lenniük. Aktív wellness hotelekbe járóként ( feleségemmel ) ezt a hotelt bátran merem ajánlani bárkinek, aki az aktív pihenést kedveli. A hotel wellnesse kifogástalan, nagy-tágas terek, sok élményelem, külön felnőtt részleg, kellemes víz-hőmérséklet.
Mjus Resort & Thermal Park Körmend - KörnyékMjus Resort & Thermal Park Körmend - Külső képMjus Resort & Thermal Park Körmend - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2023. szeptember 9.a párjával járt itt
Két évvel ezelőtt jártunk itt a párommal, ugyanebben az időszakban, s ahhoz képest némileg csalódtunk. A személyzet most is segítőkész és kedves volt, a szoba kellő nagyságú, viszont a minibár nem hűtött egyáltalán, és ezt jeleztük is másnap reggel, de a három éjszakás tartózkodás alatt nem történt változás.
2023. április 12.barátokkal járt itt
Nagyon szép szálloda. Wellness , szobák, ételek szuperek, szépek, jók.
Bowling szuper.
Amit kifogásolok, hogy az aki ide látogat nem kevés pénzt hagy itt, akkor az utolsó nap a kijelentkezés után a wellnest miért nem lehet használni az utolsó napon? Vagyis csak plussz pénzért. Ezt kicsinyességnek tartom...
Kiváló 2022. október 7.gyerekekkel járt itt
Színvonalas szolgáltatásban volt részünk. A szobánk ablakából gyönyörű volt a kilátás a festői környezetben kialakított hátsó kertre. Igazi gasztronómiai élmények, széleskörű wellness-szolgáltatások és készséges, színvonalas kiszolgálás tette teljessé az itt töltött napjainkat.
Kiváló 2022. június 27.a párjával járt itt
Májusban érkeztünk a párommal,sok pozítiv véleményt hallotunk a hotelről,ezért is választottuk,a szálloda előre jelezte,hogy bővítés zajlik náluk,ezért nem minden wellnes szolgáltatás elérhető,kárpótlásul ebéddel kedveskednek a vendégeknek,kedves,udvarias fogadtatásban volt részünk,a szoba tiszta, nagyon rendben volt,kicsit szokatlan dizájn ,de nagyon szuper,nem találkoztunk még hasonlóval sem más hotelekben,ami viszont mindent vitt nálunk az a wellnes részleg,annak ellenére hogy nem minden volt elérhető,valami csodával találkoztunk, a nyugalom szigete költözött a szállodába,nagyon nagy tisztaság,tiszta víz mindenhol,relaxálni ennél jobbat el sem lehet képzelni,gyönyörü szabadtéri strand tiszta vizzel pálmákkal mindenütt,és mindenhol udvarias személyzettel, ilyen színvonallal nem találkoztunk még az országban,csak gratulálni tudunk a fantasztikus ötletekhez,ide tartozik a cukrászda,a cipőbolt,stb,amelyek emelik a szinvonalat,ami nem igazán tetszett,az ajándékba kapott ebéd ,aminek szinvonala,nem illik ebbe a csodába,pl.
2022. február 1.a párjával járt itt
A múlt héten néhány napot a körmendi Mjus World Hotelben töltöttünk. Ezt a szállodát nagyrészt az ebben a csoportban található pozitív értékelések miatt választottuk, most én is leírom a saját tapasztalatainkat, véleményünket.
Kiváló 2021. december 29.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk a szállodában. Úgy gondolom, hogy Magyar viszonylatban egy kisebb csodát tapasztaltunk meg ebben a néhány napban. A szálloda stílusa egyedi, a szobák modernek, divatosak. A wellness részleg sokrétű, szerintem minden igényt kielégítő. Több méretű, hőmérsékletű medencék, jakuzzik, szaunák, gőzfürdők, pihenőszobák.
Kiváló 2021. október 31.a párjával járt itt
Kellemes napot töltöttem el a Mjus World Resort &Thermal szállodában. A szálloda csodálatos, modern wellnes részlegében pihentem. A thermal park modern, sok medencével, szaunával rendelkezik. A szaunavilág tiszta, az ott dolgozó személyzet figyelmes, udvarias. Az étterem kellemes hangulatú, a kiszolgálással és a felszolgált étel mennyiségével, minőségével maximálisan elégedett voltam.
Mjus Resort & Thermal Park Körmend a térképen
9900 KörmendRákóczi u. 154.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • napozóterasz • szénaszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár • cukrászda