Barna-Bár & Étterem Kőröstetétlen

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Barna-Bár & Étterem Kőröstetétlen vélemények

Szörnyű 2023. november 11.családjával járt itt
Libanapokon voltunk névnapozni az étteremben ezért a libanapok menüjéből választottunk. Az ételekre körülbelül 50 perc várakozás után jutottunk, langyosan
A libacomb és a párolt káposzta íztelen a kacsamell túlsült és a mellette lévő salátalevél homoktól ropogott. A zúza pörkölt kemény volt.
Gyenge 2023. augusztus 1.egyedül járt itt
Sajnos nem ajánlom senkinek ezt a helyet. Valamelyiknap mondom átmegyek egy jó halászlét enni, több mint fél órát vártam egy íztelen, vizes nem is tudom minek nevezzem halászléra, aminek kb a felét ettem meg, a tetején 1cm-s zsír réteg volt, sótlan pár darab harcsafilével benne. Adagra nagy volt, de a beltartalom szörnyű volt.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Kiváló 2023. március 15.a párjával járt itt
Ismerősök ajánlatára kerestük fel a helyet, mert ha a több évvel ezelőtti itteni véleményezéseket néztük volna, biztosan nem térünk le a szokott útvonalról csak azért, hogy sült csülköt együnk Kőröstetétlenben. De megbízható emberek mondták, hogy érdemes. Így lehajtottunk az M4-esről, és Ceglédről felhívtuk a Barna-Bárt, hogy jövünk.
Átlagos 2018. október 22.barátokkal járt itt
Nagyon népszerű a környező falvakban és városokban is ez az étterem. Modern, tetszetős külső, kellemes belső tér. Mi bent foglaltunk helyet. Érkezéskor nem tűnt fel, ( mert csak 1 asztalnál voltak), hogy az asztalok túl közel vannak a falhoz és egymáshoz is.
Gyenge 2018. április 14.a párjával járt itt
Párommal jártunk az étteremben vacsorázni!
Az ételek finoman szólva sem izlettek!
A rizs olyan volt mintha egy összeállt focilabdát hoztak volna ki
Többet nem látogatjuk meg a helyet mert az ételek nagy csalódás!
A kiszolgálás viszont nagyon jó volt!
Gyenge 2018. január 17.barátokkal járt itt
Háromszor voltam itt. Először csak vacsorázni, az közepes volt, ellenben a személyzet nagyon kedves. Másodjára egy előre leszervezett szülinapi bulin. Az étel , ugyancsak közepes, felszolgálók nagyon kedvesek, viszont a bérelt wellness részleg közel sem adta azokat a lehetőségeket, amit előzőleg ajánlottak. (Személyes egyeztetés történt!
Kiváló 2017. július 16.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül találtuk a helyet, mert átutazóban voltunk, nem ismertük a környéket, még a községről sem hallottam soha. Örülök, hogy itt álltunk meg, mert az ételek nagyon finomak voltak, a pincér srác elég laza, tegezett, amin sokan megsértődnének, de én nekem ez pont pozitívum volt, mert mi is még fiatalok vagyunk.
Átlagos 2017. július 7.barátokkal járt itt
Nagyon népszerű a környező városokban is ez az étterem. Én egyszer jártam itt, már nem is emlékszem mit ettünk. Az étterem viszonylag nagy, sok vendéget tud egyszerre fogadni. Sokszor vannak itt rendezvények is. Amin elsőre nagyon meglepődtem, az az étlap volt, azon belül is a választék. Az ugyanis olyan bő, hogy kisebb regényt kapunk a kezünkbe.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. július 2., csoporttal járt itt
Egy igazán patinás, kívül belül tiszta, rendezett helyen ebédeltünk. Sajnos kb ennyi az előnye. Egy nagyobb csoport tagjaként voltam ott (kb 40 fő). Előre lefoglalt asztalok, valamint érkezésünk előtt 1 órával már odaszóltunk. Sajnos csak érkezésünk után 1 órával sikerült elkezdeni az ebédet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. július 2., csoporttal járt itt
A pincérek nagyon fiatalok voltak,nagyon esetlenek és rettentő lassúak. . 1 órával az érkezésünk előtt szólt a csoportunk (kb. 40-en voltunk), hogy megyünk, de még így is 50 percet vártunk az ételre. Az egyik pincér a tányérról két krokettet az egyik vendég ölébe ejtett, amire egy "hoppá" reakción kívül mást nem csinált :D mintha mi sem történt volna.
Barna-Bár & Étterem Kőröstetétlen a térképen
2745 KőröstetétlenKocséri u. 15.
06 20 5297949
• házhozszállítás • rendezvényhelyszín