Arany Strucc Cukrászda Kőszeg

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Arany Strucc Cukrászda Kőszeg vélemények

Átlagos 2020. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Abszolút központi elhelyezkedés egy 17. századi barokk épületben. A cukrászda az azonos nevű szálloda földszintjén található, saját cukrászüzemmel rendelkezik. A beltér berendezése a régi barokk időket idézi, sötétebb tónusú, karfás, kárpitos nehéz fotelekkel. Ugyanakkor a kinti terasz modern, mediterrán hangulatot áraszt, süppedős kanapéval és sok zöld növénnyel.
Arany Strucc Cukrászda Kőszeg - Étel/italArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Étel/italArany Strucc Cukrászda Kőszeg - BelsőArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Étlap/itallapArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Étlap/itallapArany Strucc Cukrászda Kőszeg - BelsőArany Strucc Cukrászda Kőszeg - BelsőArany Strucc Cukrászda Kőszeg - BelsőArany Strucc Cukrászda Kőszeg - BelsőArany Strucc Cukrászda Kőszeg - BelsőArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Külső képArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Külső képArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Külső képArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Külső képArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Külső képArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Étel/italArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Étel/italArany Strucc Cukrászda Kőszeg - BelsőArany Strucc Cukrászda Kőszeg - BelsőArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Étel/italArany Strucc Cukrászda Kőszeg - BelsőArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Külső kép
Szörnyű 2020. július 31.gyerekekkel járt itt
Az üdítőket egy szál szívószál kíséretében hozta ki a hölgy, feltételezem, hogy a poharakat neki kellett volna elmosogatnia és az akadályozta volna, hogy a férfi-ismerősével az üvöltő rádió mellett társalogni tudjon....Miközben mi voltunk "A" vendégek.
Fájdalmas, hogy még mindig itt tart a honi vendéglátás.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2018. december 30.gyerekekkel járt itt
Szivem csücske Köszeg egy csodás város,csodás,becsületes emberekkel. A főtéren helyezkedik el,minden egy helyen- Jézus szive templom,vásárlási lehetőség-sétáló utca,szökőkút,finom pékség. . . Arany strucc cukrászdához,étterem és szálloda is tartozik. legrégebbi hely ami üzemel.
Arany Strucc Cukrászda Kőszeg - Külső képArany Strucc Cukrászda Kőszeg - EgyébArany Strucc Cukrászda Kőszeg - BelsőArany Strucc Cukrászda Kőszeg - EgyébArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Külső képArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Külső képArany Strucc Cukrászda Kőszeg - Külső kép