Bécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg bemutatkozása

Éttermünk Kőszegen a középkori belvárosban, a Jurisics Vár bejárata mellett található. Étlapunkon a hagyományos ételek mellett hal-és vadételeket, vegetáriánus fogásokat, friss salátákat, gyermekmenüket is megtalálhat a betérő kedves vendég. Közkedveltek kétszemélyes tálaink: Forintos Mátyás tál és Jurisics Miklós lakomája.

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Bécsikapu Étterem Kőszeg vélemények

Kiváló 2021. október 12.a párjával járt itt
Szuper jó hely óriási választék szinte minden korosztály részére,nem kellett sokat várni míg kihozzák a rendelést,isteni finom volt ,barátságosak csak ajánlani tudom
Szörnyű 2021. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
A várban tett látogatásunk után tévedtünk be az étterembe. Bár ne tettük volna. A pincér az étlapot úgy dobta élénk, ezután már csak bíztunk benne hogy az ételt nem így kapjuk meg. Hosszú várakozás után végre felvették a rendelést, majd ismételt hosszabb várakozás után megkaptuk az italokat.
Kiváló 2020. június 25.a párjával járt itt
Az előzetes információknak megfelelően azt kaptuk, amit vártunk a Bécsikapu vendéglőben, jó adagokat és finom ízeket. Nejem pulyka cordon bluet kért rizzsel és csalamádéval, jómagam velővel töltött bordát rendeltem tartármártással. Mindkét frissensült forrón és gusztusosan tálalva érkezett rövid idő alatt megfelelő mennyiségben.
Kiváló 2020. január 26.a párjával járt itt
Ajánlás alapján választottuk az éttermet- nem bántuk meg. Közvetlenül a Kőszegi vár mellett található az étterem. A kiszolgálás gyors volt. Bécsikapu levest ettünk- nagyon finom laktató, és főleg meleg volt. A második fogás is hamar megérkezett, finoman- melegen- mutatósan. Nekünk minden nagyon ízlett- elégedettek voltunk.
Kiváló 2020. január 2.barátokkal járt itt
2ol9 december 6-án jártunk ott. Az étterem igényesen felujitott, nagyon jó volt a kiszolgálás, udvariasak voltak a felszolgálók. A megrendelt ételek finomak voltak, kb. l0 perc várakozás után megkaptuk ebédünket, ami forró volt és mennyei. Köszönet érte a szémélyzetnek.Csak ajánlani tudom másoknak is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2019. október 28.a párjával járt itt
Túra után érkeztünk, és éhesek voltunk. Szállásadónk a Várkör Panzió adta a helyet vacsora, és a reggeli elfogyasztására. Kicsit már hűvös volt, ezért beinvitált bennünket egy kedves felszolgáló hölgy. Középkori hangulat fogadott, szépen berendezett étterem résszel.
Átlagos 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Maga az étterem jó helyen van, hangulatos is, terasza is van. Mi a nagy meleg miatt beültünk az étterembe. Csak ketten voltunk vendégek. Húslevest választottunk, lett volna idejük megmelegíteni, de hidegen kaptuk. A második fogás viszont finom volt. Szarvassült mártással, gombóccal. Kettős érzés van bennem, ezért választottam, hogy nem ajánlanám másoknak.
Bécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/ital
Átlagos 2019. július 26.gyerekekkel járt itt
Az étterem igazán jó helyen található a történelmi városközpontban. Két utcáról is van bejárata, hangulatos is és ezzel el is fogytak a jó tulajdonságai. A kiszolgáló személyzet sajnos nem állt a helyzet magaslatán. A legkellemetlenebb persze a felszolgált ételek minősége volt. Itt ettem életem legpocsékabb velős pirítósát.
Bécsikapu Étterem Kőszeg - Étlap/itallapBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - Külső kép
Kiváló 2019. június 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon szerettünk itt enni.Finomak az ételek.A forintos Mátyás tál,a lovagi tál,és volt még egy,ami egy személyes volt,vitte a primet.Megvoltunk elégedve mindennel.
Átlagos 2019. június 8.családjával járt itt
A Bécsikapu étteremnek erénye, hogy középkori hangulatot áraszt, végső soron fő vonzereje a dizájn. És emellett egyes ételek árai. Egyes ételek, mondom, mert van ami, minőséget, mennyiséget egyaránt tekintetbe véve kifejezetten jó vétel, s van, ami nagyon, de nagyon rossz. Nekünk sikerült a két végletbe belenyúlni.
Bécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/ital
Bécsikapu Étterem Kőszeg a térképen
9730 KőszegRajnis u. 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • reggelizési lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar