Kék Huszár Étterem Kőszeg

Kék Huszár Étterem Kőszeg
Kék Huszár Étterem KőszegKék Huszár Étterem Kőszeg
Kék Huszár Étterem KőszegKék Huszár Étterem Kőszeg

Kék Huszár Étterem Kőszeg bemutatkozása

Minden kedves vendégünket megújult étlappal házias és különleges ételekkel várunk! Vállaljuk rendezvények lebonyolítását. Napi menü előrendeléssel fogyasztható 650, illetve 890 Ft-ért! Őszintén reméljük, hogy kellemesen tölti idejét nálunk és szolgáltatásunkkal elégedett lesz!

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Kék Huszár Étterem Kőszeg vélemények

Kiváló 2023. június 10.családjával járt itt
Az étterem kitűnő, a kiszolgálás és a konyha egyaránt. A felszolgálás és a Szakács Zseniális az ételek nagyon ízletesek finomak. Mindenkinek ajánlom, érdemes odamenni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 23.barátokkal járt itt
A szállásunktól 300 méterre, város központban, a vár melletti főúton található az étterem, Kék-túra pecsételő pont az udvarban. Az étterem berendezése hangulatos, magyaros. A kerthelyiség csendes az épület hátsó részében kialakított, nem nagy, de mégis tágas terasz csodaszép lugassal.
Kék Huszár Étterem Kőszeg - EgyébKék Huszár Étterem Kőszeg - EgyébKék Huszár Étterem Kőszeg - EgyébKék Huszár Étterem Kőszeg - EgyébKék Huszár Étterem Kőszeg - EgyébKék Huszár Étterem Kőszeg - EgyébKék Huszár Étterem Kőszeg - EgyébKék Huszár Étterem Kőszeg - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 29.a párjával járt itt
Egy hosszú és fáradságos túra után tértünk be az étterembe. Előre kinéztük. Nagyon hangulatos már kívül is. Bent a kerthelyiségben ültünk le. A lugas alatt. Nagyon gyorsan jött a felszolgáló. Az étlapon a választék bőséges volt. levest és egy tálat rendeltünk. Viszonylag gyorsan elkészültek a sültek. Ízletes és bőséges. ketten nem birtunk el az egy személyes tállal.
Átlagos 2018. október 25.a párjával járt itt
Lassú volt a kiszolgálás, közel 1 órát vártunk az ételre, ami egyébként finom volt, bár egy kicsit kikezdte a szájpadlásomat és az ínyemet. A köret nem volt benne az árban, külön tételként volt felszámolva. A számlát is csak 15 perc elteltével tudtuk rendezni, holott többször elhaladt mellettünk a pincér és a művelet nem tartott volna tovább fél percnél. A ruhánkat átjárta az ételszag, azt még másnap is éreztük magunkon.
Kiváló 2018. augusztus 28.családjával járt itt
Családias étterem, udvarias kiszolgálás. Édesapám járásában korlátozott, maximálisan segítettek elhelyezni Őt a megfelelő asztalnál. Nagyon jó konyhát visznek. Már több éve járunk ide, de amíg csak lehet és tudunk jövünk! Igaz a mellékhelyiség hagy egy kis kivánni valót maga után, elavult, csúszós a pára miatt, nem lehet szellőztetni. De az ételek kárpótolnak mindezért!
Kiváló 2018. június 19.a párjával járt itt
Nagyon kedves, udvarias kiszolgálás. Nem tapasztaltam a korábban említett negatívumok egyikét sem. A rendelt ételek nagyon ízletesek és kiadósak voltak. A kerthelyiség hangulatos, bár lehetne a tisztaságon egy kicsit javítani. Összességében elégedettek voltunk, máskor is visszatérünk.
Kiváló 2018. június 3.a párjával járt itt
Bármikor jártunk erre, bementünk enni. Nagyon finom ételek, kedves felszolgálás. Nem kellett sokat várni a rendelés felvételre és a kiszolgálásra sem.
Szívesen jövünk ide
Kiváló 2018. május 26.családjával járt itt
A vacsora igazán ízletes étek,
de szememben igencsak nagy vétek,
hogy nem tudhatjuk meg, mi a név eredete. . ezért kitaláltam egyet ott helyben, izibe. . . Mivel anno a Tábornok itt tanyázott,
ellepték Kőszeget a kékruhás huszárok. . S mivel esténént egy kis szórakozásra vágytak,
ők bizony rendszeresen erre a helyre jártak.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Átlagos 2017. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Erősen kétes tisztaságú hely; az abroszon morzsák, paprikamagok, a kikészített - elvileg tiszta - evőeszközök közül egyiken-másikon meghatározhatatlan ragacsos anyag. Szerencsére a belső teremben kevés a vendég, így a környező üres asztalokról végül sikerül összeválogatnunk magunknak látszólag elfogadható tisztaságú étkészletet.
2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
kétszer jártunk itt, egyszer ebédelni, egyszer vacsorázni. Mindennel meg voltunk elégedve : a gyorsaságra nem lehet panasz, az ételek pedig finomak és bőségesek voltak. Nem olyan érzéssel jöttünk ki, hogy kevés volt. Az étlapjuk nem elérhető, vagy ha igen én nem találtam, így lefotóztam az étteremnél. Feltöltöm ide, hátha valakinek így egyszerűbb lesz a döntés!
Kék Huszár Étterem Kőszeg - Étlap/itallapKék Huszár Étterem Kőszeg - Étlap/itallapKék Huszár Étterem Kőszeg - Étlap/itallapKék Huszár Étterem Kőszeg - Étlap/itallapKék Huszár Étterem Kőszeg - Étel/italKék Huszár Étterem Kőszeg - Étel/ital
Kék Huszár Étterem Kőszeg a térképen
9730 KőszegVárkör u. 60-62.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
ázsiai, nemzetközi