Portré Hotel étterme Kőszeg

a 34 kőszegi étterem közül
étterem, pizzéria, szálláshely étterme, vendéglő
Portré Hotel étterme Kőszeg

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Portré Hotel étterme Kőszeg vélemények

Gyenge 2022. április 19.a párjával járt itt
A hely maga hangulatos, ezért is tértünk be ebédre. A leves hamarabb megérkezett mint az italok, a kiszolgálás gyors volt, a leves viszont éppen langyos, ami elég szomorú, ízre leveskocka ízű volt. A csirkemell rizottóval belevolt dobva egy igen mély tányérba, fura egy látványt nyújtott, semmi dekor vagy szépen elrendezve.
2020. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
A sötétkék portálos Portré az egyik népszerű vendéglő a város főterén, a templomhoz közelebbi részen. Hatalmas teraszukon nyáron fagylaltot és jégkását is árulnak, amelyet természetesen le kellett tesztelni. A helyt adó épület is nagyon szép, de sajnos a terasztól nem sok látszik belőle. Az emeleten panzió működik.
Portré Hotel étterme Kőszeg - Külső képPortré Hotel étterme Kőszeg - Külső képPortré Hotel étterme Kőszeg - Külső képPortré Hotel étterme Kőszeg - Külső képPortré Hotel étterme Kőszeg - Étlap/itallapPortré Hotel étterme Kőszeg - Étel/italPortré Hotel étterme Kőszeg - Külső képPortré Hotel étterme Kőszeg - Külső kép
Kiváló 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
A hotelben szálltunk meg így adott volt, hogy ne csak reggelizzünk,(ami bőséges finom volt, étlapból lehet választani) hanem a konyhájukat is kipróbáljuk. Szicíliai csirkehús levest választottam, ami annyira ízlett, hogy itthon is elfogom készíteni, egy baja volt, hogy csak csészében adják, így az ára kicsit húzós.
Átlagos 2018. október 7.családjával járt itt
Hosszú utat tettünk meg hogy ott lehessünk Kőszegen. Közben a telefon is lemerült,és eljött az ebéd ideje is. Mivel kutyával voltunk olyan helyet kellett választani,ahol nem nézik ki az állatot. Örültünk is e helynek,kedves volt a felszolgáló lány. Rendeléskor megkértem feltenné e töltőre a telefont,természetesen el is fogadta.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Szörnyű 2017. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Mivel a terasz részen már meglehetősen sok asztal foglalt volt, ezért inkább a belső terem felé vettük az irányt. Nem sok jóval kecsegtetett, hogy megjelenésünk semmilyen reakciót nem váltott ki a pincérekből; az egyik felszolgáló lány közönyösen került ki, miközben a terasz felé igyekezett; az ilyenkor általában szokásos köszönés ezúttal elmaradt.
2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Meleg nyári nap, hosszú utazás, két fáradt gyerek. Szóval kerestünk egy éttermet, ahol gyorsan megebédelhetünk. Miután a teraszra kiültünk, gyorsan rájöttünk, hogy nem volt jó választás, egyrészt a darazsak, másrészt a nagy dohányfüst miatt. Beültünk és megrendeltük az ételeket, a gyerekek pizzát, férjem cigánypecsenyét, én fogast kértem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 18.a párjával járt itt
Két napot töltöttünk Kőszegen. Első este csak egy desszertre tértünk be az étterembe. Nagyon hangulatos hely. A felszolgálónk végtelenül barátságos volt. A desszert finom és bőséges, /én meg sem tudtam enni, pedig nagyon ízlett/. El is határoztuk, hogy másnap itt ebédelünk. Ez alkalommal más pincérek dolgoztak, de ők is nagyon kedvesek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 22.a párjával járt itt
Kedvesek a felszolgálók, hangulatos, kellemes, kutyás hely. A pizza nagyszerű, a tea választék nagyon széles, a somlói finom.
2016. november 18.gyerekekkel járt itt
a fő tér közepén egy barátságos vendéglő. kedves személyzettel. de azért az árért lehetne egy kicsit talán többet a tányérra tenni. vagy a köret legyen benne a fő étel árában. nem vagyok benne biztos hogy aki a másik végről jön meg tudja fizetni az étkezését. Lehet mondani,hogy van más lehetőség is a városban. De talán több a MAGYAR turista Kőszegen mint az OSZTRÁK zabálógép.
Kiváló 2016. november 17.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk egy vacsorát Kőszeg legjobb éttermében. Visszajáró vendégek vagyunk, de a közelmúltban történt módosítások a hely előnyére váltak. Az új étlap nagyon jól átgondolt,változatos,érdekes. Aki itt nem talál fogára valót,sose menjen étterembe. A házi készítésű desszertek is kiválóak, az italválaszték is átlag feletti. Csak ajánlani tudom