REALITÁS: Sűrűn visszatérek - Hotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg értékelése
1. helyezett a 28 kőszegi szállás közül

Sűrűn visszatérek

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
Sűrűn visszatérek, mert ár-értékaránya megfelelő, mert családias, tisztaság is rendben van, udvarias a recepció, a személyzet, a pincérek is. Kőszeg központjában van a szálloda, csendes forgalommentes téren, Kőszeg legszebb helyén, a csodálatos
- városkép meghatározó - 1800-as évek végén épült neogótikus templommal szemben. Hajnal 5 órakor ,,általános ébresztő" mert megszólal a templom harangja, s nem ötöt üt, hanem legalább 25-öt,jó hangosan, amit még a hatalmas területű térkövek fel is erősítenek. Lusták, ki az ágyból...! Várnak a környék látnivalói!

Étkezés:

Szeretnéd követni REALITÁS felhasználót?    Igen

Hotel Írottkő Kőszeg
9730 Kôszeg
Fő tér 4.

2019. szeptember 9.
A főtéren elhelyezkedő szálloda jobb helyen nem is lehetne. Hatalmas, szép hallját körül ölelik az emeleti folyosók, ahonnan a szobák nyílnak. Tiszta szoba, ár-értékarányban megfelelő, étkezés kielégítő. A folyosók megvilágítása elég hiányos (a zárnyílást sem könnyű megtalálni).A szoba...

2019. július 25.
Az tetszett, hogy az "Édes kettes" csomagon belül, amikor visszaértünk egy kellemes gyalogtúráról, az ágyunk fel volt díszítve szív alakban kirakott rózsaszirmokkal, és az asztalon egy üveg pezsgő várt bennünket. Amin javítani lehetne: A hőmérséklettel éppen szerencsénk volt, de egy...

2019. április 16.
Barátnőimmel látogattunk el április 12-én Kőszegre és a centrumban lévő Irottkő Hotelben szálltunk meg. Fantasztikus kilátással a főtérre helyezkedtek el a szobáink ami rögtön elvarázsolt minket. A szobák berendezése egyszerű, de tiszta, és minden megtalálható amire szükség van. Tetszett,...

Hotel Írottkő, Kőszeg kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi színkavalkád (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-10-30
 - Meghitt karácsony Kőszegen (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi büfévacsorával és karácsonyi műsorral, meglepetés bekészítéssel, vezetett városnézéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-25
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-18 - 2019-12-21