Hotel Írottkő Kőszeg ★★★

Hotel Írottkő Kőszeg
Hotel Írottkő KőszegHotel Írottkő Kőszeg
Hotel Írottkő KőszegHotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg bemutatkozása

Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú város belvárosának romantikus főterén található. A megszépült, felújított Hotel Írottkő 50 szobájának mindegyike fürdőszobás, telefonnal, színes televízióval, rádióval és minibárral felszerelt.

A Hotel Írottkő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Írottkő Kőszeg - Senior pihenés az Alpok lábánál (min. 3 éj)
Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő Kőszeg - Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz
2024.06.21-ig
Hotel Írottkő Kőszeg - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Írottkő Kőszeg - Őszi színkavalkád (min. 2 éj)
Őszi színkavalkád
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Írottkő Kőszeg vélemények

Kiváló 2024. március 24.a párjával járt itt
A portán és az étkezdében sok értékes emberrel találkoztunk, akik nemcsak segitettek mindenben, hanem meghallgatták véleményünket és örömeiket kifejezték pl. ha tetszett számunkra a svédasztalos reggeli-vacsora választéka és minősége. A humán erőforrás szerintünk a Hotel legnagyobb erőssége, így az ott dolgozók megbecsülése,elismerése szerintünk rendkívül fontos.
Kiváló 2024. március 20.a párjával járt itt
Belépéskor a hatalmas aulában festménykiállítás fogadott minket. Kényelmes kis szobát kaptunk, kényelmes, széles ággyal. A reggeli és a vacsora bőséges volt mennyiséget és választékot tekintve is.
Egy nagyobb medencének örültünk volna még, de a környéken tett kirándulások után megfelelő /és elegendő is/ volt a jakuzzi.
2024. március 17.a párjával járt itt
Ár-érték arányban nagyon kedvező volt a szállás. A design szoba tiszta és kényelmes volt, tetszett a kőszegi matrica a falon, az ágy kényelmes volt, a tv lehetett volna picit nagyobb. A személyzet kedves volt és segítő kész. A wellnes részleg is tökéletes, egy medencével még tökéletesebb lenne. Szauna szeánsz is volt.
2024. február 15.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk szállodájukban,jól éreztük magunkat. Kőszeg nagyon kellemes kisváros,fekvésével,környezetével,látnivalóival. A szálloda központi fekvése is előnyös. A személyzet is kedves,készséges volt. programunk váratlan változása miatt egy éjszakával többet kellett a szállodában töltenünk,és amikor ezt jeleztük a recepción,kimondottan rugalmasan kezelték a kérést. Elégedetten jöttünk el a 3 nap után.
2024. január 3.a párjával járt itt
A Hotel jó helyen a város központjában jól megközelithető, esztétikus külsővel rendelkezik. A szobáknál voltak nem kívánatos részletek. A fürdőszoba tiszta, bár lelakott szocreál típusú. A szobába éjjeli szekrény helyett fekete színű pléh asztalka volt. Ez nem illik ehhez a színvonalhoz igénytelenséget tükröz. Ezektől eltekintve kellemese pihentető Hotel.
Kiváló 2023. december 2.a párjával járt itt
Remek volt központi elhelyezkedése a szállodának, mindent könnyen elértünk, mi nem autóval voltunk. A személyzet kedves volt, az ételkínálat bőséges, és finom. A szoba tisztasága, és a kilátás szintén kifogástalan. A wellness is nagyon jó volt, nem volt tömeg. Igazi kikapcsolódás volt összeségében a hétköznapi rohanós napok után.
Átlagos 2023. november 29.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van Kőszeg főterén. A személyzetről az volt az érzésem, hogy azok után akik Ausztriában dolgoznak Ők maradtak nekünk, tisztelet néhány kivételnek. A reggeli jó és változatos, a kávé gép körül alakult ki néha torlódás. A svédasztalos vacsora akadozó utánpótlással működött.
Kiváló 2023. október 19.a párjával járt itt
Tetszett, hogy a szálloda Kőszeg városának központjában található, ahonnan minden lényeges szolgáltatás elérhető közelségben van. Az a tény, hogy behajtási engedéllyel közelíthető meg a szálloda, azt jelenti, hogy csendes, pihenésre alkalmas helyen található. Tetszett, hogy utazásunk előtt külön névreszóló értesítést küldtek a látnivalókról.
2023. szeptember 29.a párjával járt itt
A szálloda az igazi történelmi belvárosban helyezkedik el. A műemléki épületek gyönyörűen felújítottak, csodálatosak. A szálloda személyzete nagyon kedves, a szobák tiszták. A vacsora mindig változatos volt és finom. Az éttermi dolgozók figyelmesek és udvariasak voltak. Sokat kirándultunk a környéken.
2023. szeptember 24.barátokkal járt itt
A szolgáltatás kifogástalan volt, kiemelkedik a személyzet kedvessége, segítőkészsége, és a wellness. A szoba nem teljesen olyan volt, mint a képen, de rendezett és tiszta volt. Egy dolog volt kényelmetlen a számomra, a fogasok eléréséhez akrobata mutatványra volt szükségem, pedig nem vagyok abnormálisan alacsony, de majd megnövök, van időm, még csak 88 éves vagyok.
Hotel Írottkő Kőszeg a térképen
9730 KőszegFő tér 4.
• szauna • fodrászat • kozmetika • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • aromakabin
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 2 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • étterem • kávézó • bár