Sziget Vendégház Kőszeg

Sziget Vendégház Kőszeg
Sziget Vendégház KőszegSziget Vendégház Kőszeg
Sziget Vendégház KőszegSziget Vendégház Kőszeg

Sziget Vendégház Kőszeg bemutatkozása

Műemlék épületben alakítottuk ki az egy és kétszobás apartmanokat, amelyek önellátóak, a minikonyhák felszereltsége minden igényt kielégítő. Az óváros 4-5 perc sétával elérhető. A zárt udvarban vagy a ház előtt térítés nélkül parkolhat a gépkocsival. A pihenőkertben lehet grillezni, bográcsozni.

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Sziget Vendégház Kőszeg vélemények

Kiváló 2024. április 1.a párjával járt itt
Kifogástalan volt minden,kedves és segítőkész volt a vendéglátónk,csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2023. augusztus 27.családjával járt itt
Fantasztikus élmény azoknak akik szeretnének egy kicsit a múltba visszatérni. Kiváló tisztaság, kedves házigazdák, mindenkinek szeretettel ajánljuk!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 23.barátokkal járt itt
Hat fős társasággal töltöttünk el itt 4 csodás napot. Az egész ház úgy nézett ki, mint ha a XIX. század elejére csöppentünk volna, régi bútorok, hatalmas gerendák, az udvar macskaköves, borostyánnal futatott fal. Mindenhol korabeli tárgyak, festmények, szőnyegek, falikárpitok. Nagyon érdekes hangulata van.
Sziget Vendégház Kőszeg - EgyébSziget Vendégház Kőszeg - EgyébSziget Vendégház Kőszeg - EgyébSziget Vendégház Kőszeg - EgyébSziget Vendégház Kőszeg - Egyéb
Kiváló 2019. szeptember 2.családjával járt itt
Idén sem hagyhattuk ki a mesés Kőszeget. Fantasztikus napokat töltöttünk itt. Pihentünk, kikapcsolódtunk. Jókat ettünk, amiért köszönet a háziaknak Áginak és Ernőnek. Csak szeretettel elérzékenyülten tudok visszagondolni a csodás itt töltött napokra. Köszönünk mindent, nem felejtjük el a csodás rendezett szállásunkat, berendezéseket tisztaságot és figyelmességeket. Köszönjük Ági és Ernő
Csibi és Papi
Sziget Vendégház Kőszeg - KörnyékSziget Vendégház Kőszeg - Medence/kertSziget Vendégház Kőszeg - Külső képSziget Vendégház Kőszeg - Külső képSziget Vendégház Kőszeg - Medence/kertSziget Vendégház Kőszeg - Külső kép
Kiváló 2019. július 12.barátokkal járt itt
A szállást akkor is a szívedbe zárod, ha nem vagy oda az antik bútorokért, mert az összhang mindent visz...a hely egyszerűen varázslatos! Példamutató és kedves vendéglátás, mindent beleértve.
Köszönjük Ágnes és Ernő!
(Külön köszönet az őszinte és megszívlelendő beszélgetésekért-Péter)
Szarka család.
Kiváló 2019. június 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon aranyosak Ernő bácsiék.Már többedszer voltunk a vendégeik,mindig nagyszeretettel fogadtak minket.Szeretünk ott lenni.Sajnos lehet,hogy utoljára voltunk náluk.
Kiváló 2018. október 23.a párjával járt itt
A történelmi belváros közelében van a Sziget vendégház, amelyben egyedi megjelenésű apartmanok vannak. Amelyikben voltunk, nekünk nagyon tetszően van lak-berendezve. Hozzá jól felszerelt konyha-étkező rész (és persze fürdőszoba is)tartozik. A kertben grillező és bográcsozó, asztallal-padokkal. És a vendéglátók kedvesek, segítőkészek. Kiváló ár-érték arány. Csak ajánlani tudjuk.
Kiváló 2018. július 19.gyerekekkel járt itt
Csak szuperlatívuszokban lehet e szállásról írni. Szívélyes, közvetlen vendégfogadás, a szállásadók fantasztikus emberek, akikkel jó elbeszélgetni. Kellemes enteriőr, teljesen felszerelt, tiszta (!!) szobák. Mi most voltunk ötödször és biztos, hogy jövőre is megyünk.
Kiváló 2018. július 10.családjával járt itt
Egyedi különlegesség , családias , kedves vendéglátás ! Barátságos árak , minőségi szállásszolgáltatás .A szállásadók rendkívüli emberek , kedvesek , segítőkészek , figyelmesek , no és mindez teljesen természetes ! Köszönjük , hogy itt lehettünk , visszatérünk !Szívesen ajánlom másoknak is.
Kiváló 2018. július 7.gyerekekkel járt itt
Mesebeli hely! ! ! ! Gyönyörű bútorok,minden egyedi. Ilyen helyen még nem jártam! A szállásadók fantasztikusak! ! ! ! ! Bárkinek merem ajánlani! ! ! ! ! A gyerekeim is nagyon élvezték. Mindenhez közel van,Ági és Ernő mindenben nagyon készséges volt! Köszönjük nekik,és jó egészséget nekik a folytatáshoz! Aki teheti,látogasson el hozzájuk! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !