Mecsek Fogadó Étterme Kővágótöttös

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Mecsek Fogadó Étterme Kővágótöttös vélemények

Kiváló 2018. szeptember 2.családjával járt itt
Csendes, nyugodt környezet, kellemes terasszal. Már többször jártunk ott, ezúttal kutyával is bemehettünk, nagyon finomakat ettünk. Gyors kiszolgálással, barátságos árakkal dolgoznak. Elégedetten távoztunk, visszatérő vendégek leszünk, hiszen Pécshez nagyon közel van, megbízható hely, másoknak is nyugodt szívvel ajánljuk!
1947
Kiváló 2017. október 9.a párjával járt itt
Egy éjszakát és egy vacsorát fogyasztottunk itt, de ha erre járunk be fogunk újra jönni. Remek hely! A szakács nagyon ügyes, egyetlen szálka sem volt a harcsában és a paprikás mártás is ízletes volt. Az érdekes nevű Tortyogó pedig igazi éhes embernek való, igaz mi azok voltunk. A húsleves és a sajtkrémleves is finom volt. A jó vacsora után már csak pihenni kellett a szép emeleti szobában.
Kiváló 2016. július 23.gyerekekkel járt itt
Szállásadónk ajánlására ebéd és vacsoraidő között érkeztünk meg a néptelen étteremhez, kicsit félve mentünk be, mert ez amúgy nem sok jót jelent egy étterem esetében, de erre nem volt igaz a megállapítás, a szokatlan időben is barátságosan fogadtak, gyors kiszolgálásban és friss ételekben volt részünk. A borzas szelet volt a favorit, ajánlom megkóstolni!