Mi A Kő Köveskál

Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
04.26-10.06.
Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Mi A Kő Köveskál vélemények

Kiváló 2023. július 16.a párjával járt itt
Sokat járunk ide, még soha nem csalódtunk. Remek ételek (a libamáj terrine elképesztően finom), remek borok, nagyon-nagyon kedves és profi kiszolgálás, és nyáron a kerthelyiség gyönyörű és kellemes. Nem olcsó, de minden fillért megér.
Szörnyű 2022. július 27.gyerekekkel járt itt
Egy júliusi esős napon ebéd időben kerestünk egy hangulatos helyet Köveskálon. A lányom látta meg az igényes küllemű éttermet. Betértünk - a bejárattal szemben egy 8 fős asztal le volt foglalva, az összes többi asztal szabad volt. A nem túl kedves pincérnek elmondtuk, hogy ebédelni szeretnénk a 4 fős családommal.
Kiváló 2022. április 22.családjával járt itt
Egy gourmet bisztró. Nem több, nem kevesebb. Hangulatos, nem merev, izgalmas fogásokkal, de nem öncélúan. Aminek megkérik az árát. Az ételek nincsenek túl gondolva, inkább a harmóniára törekszenek, mint a harsányabb megoldásokra. A gorgonzola szósz például csak kellemesen gorgonzolás, nem tolakodóan.
Szörnyű 2022. február 3.egyedül járt itt
Rosszat tett a járvány ennek az étteremnek az adag mikro a gyöngy tyúk leves mint a viz a kacsamell két vékony csík es nem ropogós a börke mikro adag nem ebéd csak kóstoló . Régebben voltam akkor még elég rendes adag volt. De aza finomság malac csülök már nincs az étlapon. Vargabéles hidegen azt mondják hogy újra gondolva. csak akkor menj oda ha bosszankodni akarsz .
Mi A Kő Köveskál - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Gyenge 2021. augusztus 18.a párjával járt itt
Köveskálon sétálva szerettünk volna kávét inni, ezért naívan betértünk egy szerény, hagyományos falusi kocsma kinézetű helyre a Fő úton. A pincér meglepődve, foghegyről intézett hozzánk egy kérdést azonnal: "Foglaltak helyet? " Egy kávéra ülnénk be - mondtuk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 20.barátokkal járt itt
Szuper gourmet bisztró, hibátlan kiszolgálással. A teraszon ültünk, így az étterem belső részét nem láttam, de ha a belső tér kicsit is tükrözi a terasz stílusát és hangulatát, akkor az is nagyon klassz lehet. A terasz tágas és szellős, nincsenek egymásba tolva az asztalok és a székek.
Kiváló 2020. június 28.a párjával járt itt
Kifinomult ízek, összeszokott profi személyzet, elkötelezett tulajdonosok. Ha csinálnám, csakis így!
2055
2018. szeptember 8.egyedül járt itt
Országos eső volt kedden. . . én meg éttermet kerestem, valahol a vidéken. Erre csak úgy rábukkantam. Az elágazásnál van, jól látható helyen, közepes külalak, de biztató lehetőség. Külön parkoló, megjelölve. Remek. Kapu alatt tábla, napi ajánlatokkal, remek. Terem szép, alig vannak, talán két asztal, ha foglalt. Pompás.
Mi A Kő Köveskál - Külső képMi A Kő Köveskál - BelsőMi A Kő Köveskál - BelsőMi A Kő Köveskál - BelsőMi A Kő Köveskál - BelsőMi A Kő Köveskál - BelsőMi A Kő Köveskál - BelsőMi A Kő Köveskál - Étlap/itallapMi A Kő Köveskál - Külső képMi A Kő Köveskál - Külső képMi A Kő Köveskál - Étel/italMi A Kő Köveskál - Külső képMi A Kő Köveskál - Belső
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. augusztus 26.családjával járt itt
Sajnos idô elôtt távozni kényszerültünk, így a fogásokat nem kóstoltuk, arról véleményt nem mondhatok. Elôre foglaltunk, közvetlenül a konyhai kijárat mellett kaptunk asztalt. A tolóajtó nyitott állapotában masszív konyhaszag és huzat, igencsak kellemetlen.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Balaton-(meg)kerülő biciklitúra keretén belül érkeztünk egy éjszakára a vállalkozás szállására, mely alkalmon belül fogyasztottunk négy személyes vacsorát. A fogások kiváló alapanyagból készülhettek, amit a fogyasztás során érezni, tehát szembetűnő a különbség. A szezonális helyi alapanyagokat részesítik előnyben.