Káli Art Inn Hotel Köveskál ★★★★

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Káli Art Inn Hotel Köveskál vélemények

Kiváló 2019. február 27.egyedül járt itt
Néhány hónapja egy hosszú hétvégét töltöttem itt. (a Káli Art Inn nemcsak étterem, hanem panzió is)
Rendkívül érdekes, szinte izgalmas vidéki hangulatú szállást kaptunk. Kétszer vacsoráztunk ill. reggeliztünk. Életemben nem ettem ilyen izgalmas, finom, jól eltalált ételeket. Így aztán a testvéremnek is vettem ajándékba egy hétvégét erre a helyre.
Kiváló 2018. június 22.a párjával járt itt
Ha valaki csendre, nyugalomra és rendezett körülményekre vágyik, nos ő válassza bátran a Káli art inn szálláshelyet. Igaz anyagi háttér sem árt hozzá. . . Viszont mindent a harmónia a gondosság és az ötletesség ural. Nincsenek elromlott csapok, "elnézést most. . . nem üzemel" helyzetek nincs palánk mögé rejtett komposzt a kert végében.
Kiváló 2017. június 4.a párjával járt itt
Ajándékba kaptuk a lehetőséget, hogy itt szálljunk meg. Először kicsit idegenkedtem a helytől, mert a megérkezésünk után nem találtuk a recepciót. De utána egy fantasztikus, pihentető, nyugodt napot töltöttünk ott. A hely gyönyörű a személyzet kifogástalan és az ott tevékenykedő két tulajdonos kedves és barátságos.
Káli Art Inn Hotel Köveskál - KörnyékKáli Art Inn Hotel Köveskál - Medence/kertKáli Art Inn Hotel Köveskál - KörnyékKáli Art Inn Hotel Köveskál - Medence/kert
Kiváló 2015. november 11.a párjával járt itt
Spontán töltöttünk el egy hétvégét a Káli medencében. A napsütéses november hívta a vendégeket, és mi jöttünk. Mi itt nem csalódtunk. Egy kitérőt szeretnék tenni, mielőtt folytatnám, milyen kellemes későőszi kvártélyt kaptunk itt. Álltalánoságban a Káli medencei szállásadók nem hagyták magukat az évszak meglepetésétől zavarni.
Káli Art Inn Hotel Köveskál - EgyébKáli Art Inn Hotel Köveskál - Medence/kert
Kiváló 2015. július 19.a párjával járt itt
A hotel, elhelyezkedés, tisztaság tökéletesen rendben volt. A tulajdonos személyesen is jelen volt, érdeklődött hogy minden rendben van-e. Ez nagyon szimpatikus volt. A reggeli finom házi dolgokból volt összeállítva, párom ételallergiáját is igyekeztek figyelembe venni. Sütöttek neki kenyeret, és ihatott mandula tejet.