Hableány Étterem Leányfalu

Patak Park Hotel Visegrád

Hableány Étterem Leányfalu vélemények

2055
2021. június 26.családjával járt itt
100% ittjartam. hu alapján! Leányfalun ebédelnénk, na, hol? Ez volt az első helyezett ajánlat. Akkor legyen ez! Strandparkoló? Relatív fogalom. . . több parkoló is van a stand körül. Akkor a strand utcáján le, a Duna felé, és ott a telefon megmondja, hogy 70 méterre van. Nem ebben az irányban, hanem abban. . .
Hableány Étterem Leányfalu - Külső képHableány Étterem Leányfalu - BelsőHableány Étterem Leányfalu - Külső képHableány Étterem Leányfalu - Étel/italHableány Étterem Leányfalu - Étel/italHableány Étterem Leányfalu - Étel/italHableány Étterem Leányfalu - Étel/italHableány Étterem Leányfalu - EgyébHableány Étterem Leányfalu - Étel/italHableány Étterem Leányfalu - Külső képHableány Étterem Leányfalu - Külső kép
Kiváló 2020. szeptember 23.barátokkal járt itt
Friss! Friss! Friss! Ez a legeslegnagyobb érdeme. Kedves, gyors kiszolgálás. Bármit rendeltünk, nagy adagot kaptunk, kiváló fűszerezéssel. Az árak teljesen korrektek, reálisak. Nem csoda, hogy egy nagyon kedvelt hely. Vigyázat! Cigánypecsenye nincs, csak natúr fokhagymás szelet! Az étterem a bezárás ideje alatt megújt. Új étlap, új terítők. Csak a vendégek a régiek, mert ide visszajárnak!
Kiváló 2019. augusztus 11.barátokkal járt itt
Többször jártam ebben az étteremben. Soha nem csalódtam. Végre a parkolás is megoldódott. Gyönyörű hely, kellemes környezet. A felszolgálók kedvesek, udvariasak voltak. Hárman voltunk, mind a hárman rántottfélét ettünk. Az étel nagyon gyorsan, rendkívül frissen érkezett. Az uborkasaláta kicsit meleg volt. Azt hidegen vártam.
2017. január 31.családjával járt itt
Visszajáró vendégként nagyon szeretem ezt a helyet! Jó ízűek, BŐSÉGESEK és finomak az ételek, valamint ár-érték arányosak! Kedvencem a halászlé, ha lehet, év végén is tőlük viszem a karácsonyi hallevet! Kiszolgálás: felemás; van egy lelkes, szívét kitevő felszolgálónőjük és van egy kissé kelletlen, rossz hangulatú, másik, aki valószínűleg saját problémáit vetíti ki a vendégekre.
2015. október 8.a párjával járt itt
Szörnyű kiszolgálás és morzsa falevél és pókháló! De amennyiben ezen át lehet lépni, nekünk sikerült :), nagyon finom ételeket dobnak az ember elé, tehát egy kis türelemmel és elnéző szembecsukással igen jót lehet enni és nem is drágán. Megérné egy kicsit jobban odafigyelniük olyan dolgokra, ami máshol alap. . .