RKG Önkiszolgáló Reggeliző & Étterem Leányfalu

2016 Leányfalu, Móricz Zsigmond út 140.

RKG Önkiszolgáló Reggeliző & Étterem Leányfalu a térképen

Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 30.
A hosszú karantén helyzet után végre mehettünk étterembe. Mivel útba esett, így betértünk ebbe a jó kis étterembe. Sajnos délután lévén kevés volt a választék. Ami volt, az viszont bőséges és finom. Nagy adag rántott csirkecombot és tejberizst vettünk elvitelre. Helyben fogyasztásra viszont csirkedarabokat sült sajttal sűtőtt kockaburgonyával választottunk.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Nagyon finom házias īzek olcsô ár kellemes othonos környezet tiszta kultúrált hely a mennyiséget mi válasszuk rengeteg féle étel van

2018. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. június 20. - 4 látogató hasznosnak vélte
3 hónappal ezelőtt leutaztunk Leányfalura (100km), hogy felkészüljünk a nyaralásra. Rátaláltunk a büfére. Megkérdeztük vállalnak-e nyáron 30-40fős csoportot 3-4 napra. A válasz igen volt. Azt kérték tőlünk, hogy előtte egy héttel egyeztessünk az ételekről. Névjegykártyát is kaptunk. Jövő héten mennénk. Próbáltam tegnap egyeztetni, azt mondták nem tudnak információt adni, hívjam őket ma.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy barátommal tértünk be, nemrég fedezte fel a helyet. Meglepően sokféle étel közül választhattunk. Nincs adag, annyit pakolnak a tányérodra amennyit kérsz. Súly szerint kell fizetni. 2500-ból degeszre ettük magunkat.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Visegrádról hazafelé jövet kerestünk kisebb étkezésre alkalmas helyet. Mivel megelőzően már ért minket csalódás visegrádi étterem miatt, ezért úgy döntöttünk, hogy tovább megyünk, a Duna parton keresgélünk. A piros lámpánál várakozva lettünk figyelmesek az ernyők alatt falatozó vendégekre. A sarkon parkolni is sikerült, ezért betértünk.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ez a nagyon korszerű igényeket kiszolgáló étterem Leányfalun a strandnál a fő út mellett a busz megállóban van. A Horányi szigetről Pócsmegyeri kishajóval is elérhető kb. 100 méterre van. Reggelizőként is üzemel. Rengeteg az étel választék és a lényeg a vendég határozza meg az adagot. Azaz súlyra lehet kérni az ételeket.

Legnépszerűbb csomagok Leányfalun és környékén
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.26. - 2020.12.30.
Green Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 7.875,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.03.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.26. - 2021.11.26.
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 10.516 - 14.898,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.973,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.26. - 2021.11.09.

Szállodák Leányfalu környékén
Libra Hotel Leányfalu
Thermal Hotel Visegrád Leányfalu
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)