Nem ajánlom a helyet másoknak!

Megbízhatatlan

2018. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. június 20. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
3 hónappal ezelőtt leutaztunk Leányfalura (100km), hogy felkészüljünk a nyaralásra. Rátaláltunk a büfére. Megkérdeztük vállalnak-e nyáron 30-40fős csoportot 3-4 napra. A válasz igen volt. Azt kérték tőlünk, hogy előtte egy héttel egyeztessünk az ételekről. Névjegykártyát is kaptunk. Jövő héten mennénk. Próbáltam tegnap egyeztetni, azt mondták nem tudnak információt adni, hívjam őket ma. Ma egy Ágnes nevű főnököt adtak, aki letagadta, hogy ilyen ígéretet tettek volna, hazugnak nevezett. Amikor azt kértem, hogy a kollegákat is tájékoztassa az üzletpolitikáról, hogy a vendégeket ne tájékoztassák félre, kiabálni kezdett velem a nő, hogy ne tegezzem, mert ő 50 éves (NEM TEGEZTEM). Mivel 3-an voltunk jelen a személyes látogatásnál, mindenki igazolni tudja, hogy mit ígértek. Ne építsen rájuk senki, aki csoporttal érkezne! Megbízhatatlan cég!

Ennyire tetszett: Szörnyű

Szeretnéd követni hadeszti felhasználót?    Igen

2016 Leányfalu
Móricz Zsigmond út 140.

2020. május 30.
A hosszú karantén helyzet után végre mehettünk étterembe. Mivel útba esett, így betértünk ebbe a jó kis étterembe. Sajnos délután lévén kevés volt a választék. Ami volt, az viszont bőséges és finom. Nagy adag rántott csirkecombot és tejberizst vettünk elvitelre. Helyben fogyasztásra viszont...

2019. január 21.
Nagyon finom házias īzek olcsô ár kellemes othonos környezet tiszta kultúrált hely a mennyiséget mi válasszuk rengeteg féle étel van