Útonálló Vendéglő Leányfalu

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Útonálló Vendéglő Leányfalu vélemények

2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
Átlagos 2020. július 10.barátokkal járt itt
Nem, ez már messze nem ugyanaz. Évekig voltam itt lelkes vendég, most, pár hete még el is vittem ide külföldi vendéget, de ez már csak árnyéka régi önmagának. Már ez sem volt, meg az sem volt. Lepukkadt udvar, igénytelen teríték, mintha egy faluszéli pótasztalnál ültünk volna. A leves már nem volt jóízű, pedig ez volt az egyik zászlóshajó.
Útonálló Vendéglő Leányfalu - Étel/italÚtonálló Vendéglő Leányfalu - Étel/italÚtonálló Vendéglő Leányfalu - Étel/italÚtonálló Vendéglő Leányfalu - Étel/italÚtonálló Vendéglő Leányfalu - Külső képÚtonálló Vendéglő Leányfalu - Étel/italÚtonálló Vendéglő Leányfalu - BelsőÚtonálló Vendéglő Leányfalu - BelsőÚtonálló Vendéglő Leányfalu - BelsőÚtonálló Vendéglő Leányfalu - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. február 27.barátokkal járt itt
Egy vasárnap, ebédidőben tértünk be barátainkkal ebbe az út menti étterembe. Megmondom őszintén, nem ez volt az elsődleges választásunk, de az előre kiválasztott étterembe nem fértünk be, nem foglaltunk előre asztalt. Megjegyzem, a neten sehol sem jelezték, hogy ez szükséges lenne. Szóval úgy is mondhatnánk, hogy jobb híján kerültünk a vendéglőbe.
2018. december 11.barátokkal járt itt
Ajánlás miatt mentünk, jó volt az étel, és kedvesek a felszolgálók. Az adag megfelelő volt, sőt, mi alig bírtuk megenni, a megmaradt ételt becsomagolják, ha kéred. Kár hogy ennyire közel van a főúthoz, és minden zaj behallatszik. Kellemesebb lett volna, ha egy csendes dunaparti helyen üldögélni. De ettől függetlenül ajánlom mindenkinek. Érdemes betérni.
Gyenge 2018. október 1.családjával járt itt
Az internetes értékelésekben bízva tértünk be először az étterembe. Családias hangulatú útszéli vendéglő, általában kedves a kiszolgálás, de előfordul "futószalagos" bánásmód, ha sok a vendég. Az ételek látványosan nagy adagok, de többnyire átlagosak. Legutóbbi ebédünk azonban felháborított.
2018. május 19.családjával járt itt
Eltűntek a drága, cserfes kislányok, akik annak idején olyan jó hangulatot varázsoltak ide. Tüsténtkedtek, szóba álltak, ajánlottak ezt-azt. . egyébként most sem volt rossz a kiszolgálás, de már nem ugyanaz. A fenti rész nem működik éppen, úgy tűnik. A lentit megpróbálja ellátni néhány úr, de esett a hangulat.
Szörnyű 2018. február 14.gyerekekkel járt itt
Az asztal koszos volt, a felszolgáló modortalan, az ételeink hidegek. A palacsinta borzalmas volt. . . . . A kijevi csirke vajat nem látott, a sajt rá volt száradva(nem h8deg volt, konkrétan oda volt száradva mintha már reggel ki sütötték volna. . . . Senkinek nem ajánlom. . . . Mindezek a borzalmak után több mint 15 ezer forintot fizettünk 3 emberre. . . Szánalmas az egész
Gyenge 2017. november 5.a párjával járt itt
Kaptunk egy mocskos asztalt, én törölgettem le a kajamaradékokat. A Holstein szeletem alá beraktak iszonyat mennyiségű mustárt. Szerencsére nem nagyon kentek vele össze semmit, nem küldtem vissza az egészet. Miért adták, nem tudom. A palacsinta viszont az étkezés legalja. A nutellás nutellát nem látott, a túrósból csöpögött a víz és alapból ehetetlen volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2017. július 3.a párjával járt itt
Ismerős hívta fel a figyelmemet, a 11-es úton, Leányfalú végén van, Visegrád felé menet jobb oldalon. Kedvencem a rántott-máj, belsőségek, kitűnő hal-ételek és más is. Udvarias kiszolgálás, tisztaság, ja, és én még rossz ízű kaját még nem ettem ott, holott hetente legalább egyszer arra járok, s betérek ebédre, vagy vacsorára.
Útonálló Vendéglő Leányfalu - Étel/ital
Kiváló 2015. november 6.családjával járt itt
Évek óta megyek ide, ahányszor csak tehetem. Még sohasem csalódtam! A gyöngytyúk leves a kedvencem, és mindig, de tényleg kivétel nélkül mindig kedvesek, aranyosak, közvetlenek voltam velem/velünk, amikor itt kiszolgáltak. A rendelés után igazán nem kell sokat várni. nagyon jó, házias ízek vannak a tányéron, bőséges adagok és igazán megfizethető áron.