Kerekhegy Vendégház Leányfalu

Kerekhegy Vendégház Leányfalu
Kerekhegy Vendégház LeányfaluKerekhegy Vendégház Leányfalu
Kerekhegy Vendégház LeányfaluKerekhegy Vendégház Leányfalu

Kerekhegy Vendégház Leányfalu bemutatkozása

A Kerekhegy Vendégház Leányfalun található, nem messze a híres leányfalui gyógyfürdőtől, csendes nyugodt környezetben a hegyoldalon, gyönyörű kilátással a Szentendrei-szigetre, Pócsmegyeri-tóra. Ideális pihenésre, kikapcsolódásra. Kétágyas szobákban történik az elhelyezés, melyek igény szerint pótággyal bővíthetőek.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Kerekhegy Vendégház Leányfalu vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2019. április 26.kollégákkal járt itt
Busszal készültem menni, de szerencsémre autós kolléganőm lett a szobatársam, így nem kellett a hosszú, meredek úton húzni a bőröndöt. Nagyon szép helyen van, hegyoldalban, gyönyörű kilátással, de ide csak gépkocsival ajánlott jönni, főleg idősebbeknek. Kedvesen fogadtak, a csomagokat is segített felvinni az emeletre a háziasszony. Szép, gondozott kert, tisztaság, nagy laptévé.
Kerekhegy Vendégház Leányfalu - Külső képKerekhegy Vendégház Leányfalu - Külső kép
Kiváló 2018. december 11.barátokkal járt itt
Barátnőimmel töltöttünk itt el pár nyugdíjas napot ősszel, nagyon kedvező áron vásároltuk az egyik kuponos oldalon. Nem bántunk meg. Igazi "öttye" hétvége volt, fürdőzéssel, kirándulással, esti jó nagy beszélgetésekkel. A tulajdonosok nagyon kedvesek voltunk, még plédeket is adtak, mikor kiültünk az esti borozáshoz.
Kerekhegy Vendégház Leányfalu - Környék
Szörnyű 2018. október 19.a párjával járt itt
Sajnos a kedves Erika nem volt hajlandó telefonon sem azt mondani, hogy ez nagyon magasan van és gondoljuk át, hogy fel akarunk-e menni, mert ő nem hajlandó autóval lejönni értünk. Igaz amikor visszaindultunk, akkor felhívott és kérdezte, hogy hol vagyunk mondtuk, hogy már megyünk a busszal haza Pécsre.
Kiváló 2018. május 18.a párjával járt itt
Kedves Erika, és Párja! Felejthetetlen 3 napot töltöttünk Önöknél május 15-től a gyermekeinktől kapott " Dunakanyari Relax a Pilisi hegyek ölelésében " ajándékutalvánnyal. Már a fogadtatás, a segítőkészség, tájékoztatás is csodálatra méltó kezdet volt. Remek ellátás, tiszta, elegáns szobák, rendezett udvar, pihenő részek, medence,csend, nyugalom,!
Kiváló 2018. március 19.a párjával járt itt
Nagyon kellemes három napot töltöttünk itt a párommal, foglalás könnyen és gyorsan ment, utalás után egyeztettünk velük ami szintén probléma mentes volt! Sajnos rossz idő volt abban a pár napban, de a hely és a vendéglátás kárpótolt minket. Érkezéskor azonnal, kedvesen fogadtak minket, megmutatták a házat, a szobánkat, és hogy mit hol találunk!
Kiváló 2017. március 2.a párjával járt itt
Pest közeli szálláshelyet kerestünk a párommal, így találtunk rá a panzióra. Már a foglalásnál is nagyon kedves volt a hölgy, minden kérdésre készségesen válaszolt emailen és telefonon is. Megérkezéskor közvetlenül üdvözöltek, minden információval elláttak, és bármilyen kérdéssel fordulhattunk a házigazdákhoz, mindig mosolyogva, kedvesen válaszoltak.
Kiváló 2015. október 26.gyerekekkel járt itt
2015 májusban véletenszerű választás volt a Kerek hegy Panzió. Két kicsi lánnyal mentünk. Mikor megérkeztünk nagyon kedvesen fogadtak bennünket,mindent megmutattak,mit hol találunk. Tiszta rendes szállást kaptunk amely megfelelő volt 4 fő részére. A reggeli bőséges,finom volt. Az udvarban gyerekek részére játék sarok.
2015. június 15.a párjával járt itt
2015. májusában voltunk itt férjemmel. Gyönyörű nagy ház, szépen gondozott kert, az alagsorban kevésbé tetszetős reggeliző helyiség. A reggelis ellátás eléggé jó volt. Legelső benyomásunk: fáradtan, kimelegedve érkeztünk meg, egy jó kézmosás lett volna éppen a legfontosabb, de szappan bizony "nem fért bele az árba!
Kerekhegy Vendégház Leányfalu - KörnyékKerekhegy Vendégház Leányfalu - Környék
Kiváló 2014. október 23.a párjával járt itt
2014 áprilisban voltunk itt a párommal. A ház gyönyörű helyen van,Rengeteg fa és bokor ,szép virágok között,A szobák tiszták,kényelmesek,A tulajdonos házaspár kedves és segitőkész .Bőséges és változatos reggeli volt .A parkolás a ház előtt,A Leányfalui strand kb 20 percnyi sétával megoldható,
Kiváló 2013. október 23.a párjával járt itt
A domboldalon van a ház, nagyon szép kilátással. A szobák nagyok, tiszták, a bútorok kényelmesek. A tulajok nagyon kedvesek, segítőkészek. Bőséges reggeli volt az amúgy is olcsó kuponárban. Szép kert, szauna is tartozott a házhoz. Őrzött parkoló is van. Sokfelé van kirándulási lehetőség. Nagyon jól éreztem magam.