Denis Étterem & Panzió Lenti

Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Denis Étterem & Panzió Lenti vélemények

Kiváló 2017. július 21.barátokkal járt itt
2017. májusában jártam az étteremben, ahol mindennel maximálisan meg voltam elégedve. A kiszolgálás magas színvonalú, a pincérek kedvesek és segítőkészek. Az ételek között találhatunk magyaros ételeket és korszerű ételeket egyaránt. Az adagok bőségesek. Az étterem terasszal és parkolóhellyel rendelkezik. Az étteremhez egy családias panzió is tartozik.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. március 7.családjával járt itt
A szomszéd hotelban szálltunk meg, de mivel ott nem volt lehetőség ebédelni, ebbe az étterembe mentünk át. A személyzet kedves volt és gyors. Ketten menüt kértünk, a lányom Gordon bleu-t. A menü bőséges volt, nagy adag leves, burgonyapüré és egy nagy töltött csirkecomb, káposztasalátával. Az árak nagyon barátiak, az étel jó színvonalú.
Kiváló 2016. augusztus 15.családjával járt itt
Finom friss ételek, rendes adagok. Lehetne több vilagitas. Az egesz csalad jollakott. Maskor is visszajovunk. Ajánlom mindenkinek.
Denis Étterem & Panzió Lenti - Étel/ital