Don Quiote Középkori Étterem Lenti

Senior 55+
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Don Quiote Középkori Étterem Lenti vélemények

Kiváló 2023. július 18.a párjával járt itt
Nem régen fedeztük fel ezt az éttermet. Az Őrségbe, vagy Szlovéniába menet többször megálltunk itt ebédelni, de előfordult, hogy csak ezért mentünk Lentibe. Nagyon tiszta, kellemes kerthelyiség. Nagyon udvarias kiszolgálásban volt részünk, sokszor segítettek a választásban is. Nagyon finom ételeket, és kimondottan finom limonádét kaptunk.
2055
Kiváló 2022. április 17.a párjával járt itt
Kinéztem magunknak az Egy Csárda nevű helyet. De ahová a GPS vitt, ott egy ramaty, elhanyagolt söröző volt, ki sem szálltunk a kocsiból, olyan. Aztán továbbgurulván kicsit, meg átböngészve az ittjartam. hu-t, kiderült, hogy a jó ötlet itt a Don Quiote lesz, ezt céloztuk meg, és nem volt ebben semmi rossz.
Don Quiote Középkori Étterem Lenti - EgyébDon Quiote Középkori Étterem Lenti - Étel/italDon Quiote Középkori Étterem Lenti - BelsőDon Quiote Középkori Étterem Lenti - MosdóDon Quiote Középkori Étterem Lenti - MosdóDon Quiote Középkori Étterem Lenti - Étlap/itallapDon Quiote Középkori Étterem Lenti - Étlap/itallapDon Quiote Középkori Étterem Lenti - EgyébDon Quiote Középkori Étterem Lenti - BelsőDon Quiote Középkori Étterem Lenti - BelsőDon Quiote Középkori Étterem Lenti - BelsőDon Quiote Középkori Étterem Lenti - EgyébDon Quiote Középkori Étterem Lenti - EgyébDon Quiote Középkori Étterem Lenti - BelsőDon Quiote Középkori Étterem Lenti - Külső képDon Quiote Középkori Étterem Lenti - Külső kép
2022. március 11.a párjával járt itt
Az ételek nagyon finomak, és bőségesek.
Kedves, hangulatos hely csak ezért járunk Lentibe.
A kiszolgálást a srác kicsit túltolta...de amúgy az étterem nagyon jó!
Sajnos a zenét levették, maradhatott volna
Don Quiote Középkori Étterem Lenti - Egyéb
1947
Kiváló 2020. szeptember 27.a párjával járt itt
Előre asztalt foglaltam ebben a változó világban, bár oda érve nem volt tömeg, így választhattunk helyet. Húslevest, eperkrémleves és a Don Quijote tálat rendeltük savanyúval és két pohár bort. Az itallal a pincér hölgy két körte pálinkát is hozott ajándékba, amit elfogadtunk és nagyon finom is volt.
Kiváló 2020. augusztus 2.családjával járt itt
Hangulatos hely, az ételek nagyon finomak voltak, és nagyon kedves a kiszolgálás. Mindenkinek merem ajánlani.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
2017. szeptember 26.barátokkal járt itt
3. éve vagyunk visszatérő vendégek, évi 1- 2 alkalommal, ami valóban nem sok, de . . . . A személyzet udvarias, az étlap bőséges, rendkívül ízletesen főznek és az árak is nagyon korrektek. Mi elsősorban a zalai étkek miatt szoktunk betérni, (prósza) mint ahogy tettük most vasárnap is, de a több mint 40 perces várakozás erősen megviselte idegrendszerünket.
2017. július 21.barátokkal járt itt
2017. májusában barátai egy meglepetés bulit szerveztek az étteremben a 30. születésnapomra. Az asztal gyönyörűen fel volt díszítve. Aperitifként a ház pálinkáját kóstolhattuk meg. Az általunk rendelt ételekből (hagymás rostélyos, grill nyárs, cordon blue) bőséges adagot kaptunk.
Kiváló 2017. február 16.a párjával járt itt
Valentin napkor jártunk véletlenül párommal ott, bementünk, asztalfoglalás nélkül pont szerencsénk volt, kaptunk helyet. Ingyen welcome-drinkkel vártak minket, az ételek nagyon finomak, bőségesek és ami nem utolsó szempont olcsók voltak. Nagyon jól éreztük magunkat, ha erre járunk máskor, biztos betérünk még. Másoknak is ajánlanám a helyet. Minden kiváló volt!
Kiváló 2016. június 25.barátokkal járt itt
Megint találtam egy "kedvenc" éttermet. Nagyon hangulatos mind a terasz, mind a belső rész. Az étlap változatos, sokféle étel szerepel rajta, jópofa középkori elnevezéssel. Már azért is el kell ide többször látogatnom, mert annyi szimpatikus ételt találtam az étlapon, amit ki szeretnék próbálni.
Don Quiote Középkori Étterem Lenti - Étlap/itallapDon Quiote Középkori Étterem Lenti - Étlap/itallapDon Quiote Középkori Étterem Lenti - Külső képDon Quiote Középkori Étterem Lenti - Étel/italDon Quiote Középkori Étterem Lenti - Étel/ital
Kiváló 2016. május 28.a párjával járt itt
Könnyű vacsorát szeretünk volna. Halászlét kértünk. A paprika nem volt tökéletes. A harcsa és a lé finom volt. A pincér udvarias. Szerintem nagy hiba, nem lehet kártyával fizetni. Ezen hamarosan változtatni kéne.
Don Quiote Középkori Étterem Lenti - Belső