Favorit Fogadó & Étterem Lenti

Favorit Fogadó & Étterem Lenti
Favorit Fogadó & Étterem LentiFavorit Fogadó & Étterem Lenti
Favorit Fogadó & Étterem LentiFavorit Fogadó & Étterem Lenti

Favorit Fogadó & Étterem Lenti bemutatkozása

Lenti központjában található éttermünk a magyaros és tájjellegű ételek mellett a nemzetközi és a reformkonyha széles választékával, valamint napi, illetve hétvégi ajánlattal, szolid árakkal várja gasztronómiai élvezetekre vágyó kedves vendégeit.

Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Senior 55+
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Favorit Fogadó & Étterem Lenti vélemények

Kiváló 2022. február 12.családjával járt itt
Mind a kiszolgálás, mind az ételek kategórián felül voltak.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Ha erre vezet az utad semmi képpen ne hagyd ki.Nem fogsz csalódni!!
Favorit Fogadó & Étterem Lenti - EgyébFavorit Fogadó & Étterem Lenti - EgyébFavorit Fogadó & Étterem Lenti - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kiváló 2018. december 25.a párjával járt itt
Gyorsan kellett találnunk egy gyors helyet ahol azonnal tudunk kajálni. Nagyon jó elhelyezkedésű,város központban,főút mellett (Dunántúlon,határ közelében)található,finom házias izekkel, menű kaját választottuk,mert attól nem volt gyorsabb. tojás leves és sertés ragu tésztával,nagyon finom volt és még olcsó is.
Favorit Fogadó & Étterem Lenti - BelsőFavorit Fogadó & Étterem Lenti - BelsőFavorit Fogadó & Étterem Lenti - EgyébFavorit Fogadó & Étterem Lenti - BelsőFavorit Fogadó & Étterem Lenti - Étel/italFavorit Fogadó & Étterem Lenti - Külső képFavorit Fogadó & Étterem Lenti - Külső képFavorit Fogadó & Étterem Lenti - Külső képFavorit Fogadó & Étterem Lenti - Külső kép
Favorit Fogadó & Étterem Lenti a térképen
8960 LentiKossuth Lajos út 5/b
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo