Rózsakert Étterem Lenti

Senior 55+
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Rózsakert Étterem Lenti vélemények

Kiváló 2018. május 24.családjával járt itt
Átutazóban voltunk Lentiben. Ebédelni álltunk meg. 2 óra körül értünk az étteremhez. Nagyom rugalmasan ment minden. Rendeltünk,az ételre nem kellet sokat várni,finom volt minden. Meg voltunk elégedve úgy a kiszolgálással,mind az étellel. Ha arra járunk még biztosan betérünk ide. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 15., csoporttal járt itt
Tengerparti nyaralásról hazafelé álltunk meg Lentiben az előre megrendelt vacsorát elfogyasztani. Nagyon szeretem a tenger gyümölcseit, volt is részünk benne egész héten. De jól esett már egy kis hazai íz. Kétféle gulyásból választhattunk, a klasszikus és a csülkös babgulyás közül én az utóbbit választottam.
2016. szeptember 10.a párjával járt itt
Valódi tájjellegű ételre vágytunk, s mivel itt szerepelt az étlapon, ezért választottuk ezt a helyet. Ebéd utáni időszakban érkeztünk, egy három fős németül beszélő társaságon kívül mi voltunk az egyetlen vendég a párommal. A személyzet a pult környékén téblábolt, senki nem jött az asztalunkhoz, ami ráadásul bár tiszta volt, de tele morzsával.
2014. december 3.a párjával járt itt
Idén szeptemberben töltöttünk másodszor egy hetet Lentiben férjemmel, de a Rózsakert étteremben csak először jártunk. Az étterem tiszta, hangulatos külföldiek által is látogatott. Az tetszett, hogy tájjellegű ételek is szerepelnek az étlapon, pl. vadhús és dödölle is. Szerettük volna megkóstolni ezt a kettőt együtt, de sajnos vadhúsból készült étel éppen nem volt.