Zéta Hotel Étterme Lenti

2025.12.24-ig
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Zéta Hotel Étterme Lenti vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Horvát határ felől érkezve, kedvező parkolási lehetőséggel lenti első étterme. Belépéskor családias hangulat fogadott, pincér közvetlen, kedves, barátságos. Étlapon bőséges választék, kedvező árak. Senki nem csalódott, a hamar elkészült étel ízletes, finom, és sok! :-) Mindennel teljesen elégedettek voltunk, ajánlom másoknak is, mi visszatérünk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A svédasztalos reggeli elég hiányos volt, a meleg csak tojásrántotta volt, abból is a kevésbé átsütött, minden nap. A szalámi, felvágott választék is elég egysíkú volt, pl egy jó kolbász egyszer sem került asztalra. A péksütemény az asztalokra kiporciózva. Két reggel a négyes asztalnál 8 zsemle, majd már csak 6. Pff.
2016. július 12.gyerekekkel járt itt
Általában itt eszünk még egyet mielőtt átmegyünk a határon. Évek óta tartják a szinvonalat, a barátságos személyzet, kellemes berendezés és a könnyű parkolás miatt kedveljük. Az étlap elég hagyományos, frisités nem ártana de nagy pozitivum, hogy rugalmasan állnak a gluténmentes ételek elkészitéséhez.