Castrum Termálpanzió & Kemping Lenti
8960 Lenti, Táncsics Mihály út 18-20.

Castrum Termálpanzió & Kemping Lenti a térképen

Castrum Termálpanzió & Kemping Lenti értékelése:

3. helyezett a 18 lenti szállás közül
224. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Castrum Termálpanzió & Kemping Lenti bemutatkozása

A Lenti Gyógyfürdő szomszédságában kínál szálláshelyet a Castrum Termálpanzió & Kemping, mely ideális lehet családok és baráti társaságok számára egyaránt. A kemping mellett csendes erdő található, mely már önmagában megnyugtató. A gyógyfürdő szolgáltatásai pedig remek kiegészítői lehetnek a feltöltődésnek.

Castrum Termálpanzió & Kemping Lenti képei

Castrum Termálpanzió & Kemping Lenti vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén ugyan sajnos csak egy hétvégére,de csak elmentünk Lentibe. Aki csendre, nyugalomra vágyik annak nagyon ajánlom A szállás tiszta, kényelmes, kulturált. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. A reggeli és a vacsora változatos,finom. A standon tisztaság van,nincs tömegnyomor. Az igaz hogy a régi tipusu TV van a szobákba, de szerintem általában egy fürdő helyen nem TV.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 21.
Az Erzsébet program nagyszülős-unokás pályázat keretében kaptuk és választottuk ezt a 4 éjszakás üdülést teljes ellátással. A személyzet nagyon kedves segítőkész volt a zökkenőmentes bejelentkezés után mindenféle hasznos jó tanáccsal elláttak minket. A csodálatos Lenti Gyógy és élményfürdő szomszédságában helyezkedik el, a camping területén.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Párommal November 10-13. között szálltunk meg a panzióban, két hetes magyarországi látogatásunk első felvonásként, melyhez az arrogáns, lekezelő, sőt egyenesen pofátlan recepciós és szállodaigazgató szépen meg is adta az alaphangot. De ne rohanjunk ennyire előre.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Nagyon meglepödtem,a kedves fogadassnal.Figyelembe vették kisfiam étkezését,hogy nem eszik húst.Ha volt lehetöség megkérdezték mit enne szivesen.Személyzet kedves odafigyelö.Bar ebben a turnusban csak mi voltunk nagycsaladosak.De a nyugdijas vendégek is szerettetel fogadtak minket.Batran gyertek.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely NAGYON tiszta! Ez 10 pont! Nagyon jó, hogy naponta többször is be lehet menni a fürdőbe! Ez is 10 pont! Az étkezések bőségesek, bár nem a legjobb! Nagyon sós volt minden, kissé egyhangú (ez egyéni ízlés) ez 7 pont! A személyzet kimért, kedves ugyan, de csak amennyire szükséges! Nem igazán segítőkészek! Ez 5 pont!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobák kényelmesek igaz a tusoló javitásra szorulna. Tisztasággal minden rendben volt,személyzet segitö és amiben tudtak segitettek is. Reggeli rendben volt,böséges és megfelelö Fürdön nagy volt a tisztaság medencék kényelmesek voltak és nem volt zsufoltság. Étterembe az ital árakat nem a magyar péztárcákhoz van igazitva,de sikerült megoldani.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szobák tágasak, az ágyak kényelmesek. Nekem két gondom volt. Egyrészt a párna nem kényelmes, se nem nagy, se nem kicsi, valami köztes méretű, és nekem nem volt kényelmes rajta az alvás, persze ez egyéni dolog, a férjemnek, lányomnak semmi gondja nem volt vele.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Elsősorban azért választottuk ezt a helyet, mert állandó (napi többszöri belépésre jogosító) lehetőséget kínált a fürdőbe, így lehetőség nyílt a környék látnivalóinak megtekintésére. Még Szlovéniába is átruccantunk orchideákat nézni, és a fürdés is megvolt. A fürdő nem volt túlzsúfolt, a víz nagyon jó. A szoba tágas és megfelelő, az ágy kényelmes volt.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 7.
A szoba 2 személynek elég kényelmes, tiszta. A fürdőszoba meglepően tágas, világos. A szoba kellemesen csendes. A parkolóhelyet a strandbejárat miatt vadászni kellett. Az étteremből felhúzódott a konyha átható szaga. A fürdő nagyon igényes, nagy gondot fordítanak a tisztaságra és a biztonságra.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes 5 napot töltöttünk el Lentiben ebben a panzióban. Az ide érkezők madárcsiripelésre ébrednek, igazán a természet közelében érezhetik magukat. A személyzet és a helyiek vendégszeretete kimagasló. A szoba kényelmes, tiszta volt, tetszett, hogy a szobaberendezések tükrözték a zalai erdőt, mert minden fából készült.

Thermal Hotel Balance
Lenti
3-7 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, sporteszközök használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Zéta
Lenti
Érvényes: 2020.08.24-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Art Hotel
Zalakaros
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
József Apartman
Érvényes: 2020.08.24-ig
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.744 - 18.675,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Fábiánics Kastély
Misefa
5 nap/4 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, közösségi terek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.01.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 11.688,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyertyafényes vacsorával, kerékpár kölcsönzéssel, gyerekbarát szolgáltatásokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Papp Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, kávéval és süteménnyel
Érvényes: 2019.09.01-ig

Szállodák Lenti környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Aphrodite Zalakaros
Alig száz méterre a zalakarosi Strandfürdőtől található a négycsillagos Hotel...
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Házias piknikkosár szeretettel (min. 2 éj)

LentiX