Villa Fiore Lesencetomaj

Villa Fiore Lesencetomaj
Villa Fiore LesencetomajVilla Fiore Lesencetomaj
Villa Fiore LesencetomajVilla Fiore Lesencetomaj

Villa Fiore Lesencetomaj bemutatkozása

Villa Fiore - A borvidék romantikus arca, magánszállás a Balaton-felvidéki Nemzeti Park közepén. Kikapcsolódás és elvonultság egy csipetnyi toszkán hangulattal fűszerezve. Jöjjenek el párjával, szeretteivel vagy baráti társasággal, hogy felejthetetlen élményekkel gazdagodva, valóban kipihenhessék magukat!

Montana Vendégház Balatonederics - Napi árak
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Villa Fiore Lesencetomaj vélemények

Kiváló 2021. június 27.a párjával járt itt
Hétvégi pihenés helyszínének választottuk. A régebbi negatív kritikák miatt várakozással érkeztünk. Szállásadónk Noémi és Balázs nagyon kedvesen fogadtak. A szobánk szép és tiszta volt. A reggeli és vacsora kiváló, a kiszolgálás dicséretre méltó! Az külső környezet még felújítás alatt áll. Mindenkinek ajánljuk! A jövőhöz további sok sikert kívánunk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Szörnyű 2020. október 26.a párjával járt itt
Ajándékba kaptunk egy wellnes hétvégét a gyerekektől. Kijelentem , nem ismerték a szálláshelyet, csak az oldalukon fentlévő fotók alapján döntöttek a vásárlásról. Nagy örömmel készültünk, csodás utakon jöttünk és szép volt az idő. Amikor ideértünk, egy kicsit elment a kedvünk, mert eléggé elhanyagoltnak tünt a szálloda környéke.
Gyenge 2020. március 11.a párjával járt itt
Érdekes hely,igy kezdeném. Közvetitőn keresztül foglaltunk, előre utalással. . . . . . Valamikor friss állapotában szép lehetett, de csak akkor. A Brunó-ban voltunk. A szoba nagy, TV müködött, a többit hagyjuk. Reggeli borzadáj a terület szintén. Alvásra használtuk, egész nap kirándultunk. Van hova még igy március elején is.
Szörnyű 2019. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Ez egy átverés. Családdal voltunk ezen a helyen ami fogadott:kosz,dohos szag,büdös víz,pókok,bogarak,. A fotók nem a valóságot fedik. Félpanziós ellátás:Keress magadnak meg mindent reggelinél,szörp tea helyett stb. Vacsora szelet hús köret,menüs dobozban és ennyi. Rongyos törölközők. Mi egy éjszaka után tovább álltunk nem kibírható.
Átlagos 2019. június 25.a párjával járt itt
A személyzet nagy része készséges, kedves, de nem mindenki. . . Tisztában voltunk vele, h ezért a kiemelkedően kedvező árért nagy csodákat nem várhatunk, de azért néhány alapvető hiányosság pótlása elősegítené, h a vendégek visszajárjanak. Így nem fogunk. A foglaláskor látott fotók aligha tükrözik a valóságot. Mint pl.
Szörnyű 2019. április 24.a párjával járt itt
2019. 03. 20. -án vásároltam egy kupont [moderálva - a szerk. ] amit a húsvéti időszakban használtunk fel. Szeretném megosztani Önökkel a véleményemet, tapasztalatunkat. 1. odaérkezésünkkor nem várt senki minket a helyen, csak egy kulcs volt a szobához a nevemmel. Ez akár "aranyos" is lehetne, de a kupon tartalmazott egy üdvözlő italt.
Szörnyű 2019. március 10.egyedül járt itt
Ez egy átverés. Az első tulajdonosok egy csodálatos helyet álmodtak és alkottak meg. Ez látható a képeken. De ez a régmúlt. A jelen a következő: a wellness helyett egy fűthetetlen, jéghideg medence, és egy koszos, mocskos jakuzzi. Nincs gusztusod belemenni. Van wifi de nincs benne net. A törülközők rongyosak, elhasználtak.
2018. december 17.a párjával járt itt
4 éjszakára vásároltunk két kupont, de sajnos csak október végén volt időnk azt fel is használni. Féltünk a rossz időtől, meg a rossz vélemények olvasása után sem vártunk túl sokat. Sokkal korábban érkeztünk, de az ott lévő nagyon kedves hőlgy azonnal átadta a szobánkat. Nagyon sokat kirándulunk, de bevallom ilyen szobában még nem voltunk.
Átlagos 2018. november 17.gyerekekkel járt itt
Kuponnal voltunk itt 2 éjszakát a családból négyen. Olyan jó árban kínálták, hogy a képek láttán vásároltunk is egyből. Persze később a különböző vélemények beültették a bogarat a fülembe, és annyi haszna mindenképpen volt, hogy felkészültem a helyre. Étkezés: teljes ellátás ebéddel kezdve reggelivel zárva.
Szörnyű 2018. november 6.a párjával járt itt
Messze kerüld el! ! ! Büntetni való dolog, ha valaki bérlőként, vagy tulajdonosként mást hirdet, mint a valóság! ! Aki ott elégedett volt, az hazudik, vagy a szállásadó barátja. . . . ! Teljesen más a fénykép, mint amilyen valójában. Koszos, elhanyagolt. Szakadt az ágynemű, kopott és elavult minden.