Erdei Halsütöde Lillafüred

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Erdei Halsütöde Lillafüred vélemények

Kiváló 2020. szeptember 25.barátokkal járt itt
Elöljáróban annyit, hogy a pisztrángért annyira nem vagyok oda, de az ajánlások miatt felkerestük a halsütőt. És milyen jól tettük. Rengetegen voltak, mégsem volt tolongás, helyet is rögtön kaptunk. Először megrendeltük és fizettük az ételeket egy bódéban, majd találtunk jó kis helyet az ebéd elfogyasztására, ahova ki is hozták a halakat.
Erdei Halsütöde Lillafüred - Külső képErdei Halsütöde Lillafüred - Külső képErdei Halsütöde Lillafüred - Külső képErdei Halsütöde Lillafüred - Étel/italErdei Halsütöde Lillafüred - Étel/italErdei Halsütöde Lillafüred - Külső képErdei Halsütöde Lillafüred - Külső kép
2018. október 8.a párjával járt itt
Felkapott hely lett az utóbbi években a Pisztrángos, ám a hétvégi nagy rohamban is derekasan állják a sarat. A sor nagy, de gyorsan fogy, az ételt is viszonylag hamar megkaptuk, vasárnap fél egykor, éhenhalási időben. A parkolással vannak problémák, de tény: ha jó erdei levegőre vágyunk, a természetbe ne autóval induljunk. .
Erdei Halsütöde Lillafüred - Étel/ital
Kiváló 2018. szeptember 17.családjával járt itt
Nem mondom, hogy olcsó hely, mert nem az, de érdemes megkóstolni az akkor kifogott és frissen sütött pisztrángot. A nagyon jó ízvilágú, ropogósra sütött pisztrángot jóízűen tudtam elfogyasztani annak ellenére, hogy nem szeretem a halat. A hűtőből kivehető és megvásárolható füstölt pisztrángot is csak ajánlani tudom, mert felbontás után is fogyasztható, de vajjal lekenve, ropogósra sütve nagyon finom.
Kiváló 2018. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Ajánlották a helyet, ezért felkerestük. Bejáratnál kisebb sor, de ahogy leadod a rendelést, kereshetsz asztalt magadnak, gyorsan kiforog a vendégsereg. Kellemes ligetes, árnyékos, fapados asztalok vannak. Három féle pisztráng a kínálat, a kiválóságát az adja, hogy láthatod, ahogy a friss halat hozzák a pisztrángtelepről, a szomszédból.
Átlagos 2018. április 29.a párjával járt itt
Miskolc Rallye alkalmával látogattuk volna meg ezt a szép helyet, de sajnos sokan voltak. 2018. 04. 29-én 17:30-kor. Fáradtan és éhesen. A felszolgálók mind diákcsemegék. A főnökasszonyhoz küldtek, mert már be kellett volna zárni. (de még legalább 40 ember aki nem családtag). Előttünk egy idős pártól még felvették a rendelést.
Erdei Halsütöde Lillafüred - Külső képErdei Halsütöde Lillafüred - Külső kép
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. július 13.gyerekekkel járt itt
Miskolctapolcai nyaralásunk kezdetekor látogattunk el a Garadnai pisztráng telepre . Hatalmas csalódás! A kiszolgálás ritka lassú . A megrendelt ételt egy büfé kígyózó sorba állásánál lehet megrendelni . 1 db sült pisztráng 2500 ftba került ami agyon volt fokhagymázva . A rostlapon sült pisztráng saláta ágyon viszont finom de az 5 éves fiam adagja volt 2800ftért .
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. június 26.barátokkal járt itt
Szerintem sokak számára ismert, ha másnem hallomásból a Garadnai Pisztrángtelep, többször voltak már bemutatva tv-ben is és jó pár éve sajnos a vihar jókorát pusztított itt. Nyáron tele szokott lenni a hely, főleg hétvégén. Akkor elég sokat várni kell a friss pisztrángra, azonban megéri várni, friss ropogós, lehet kérni sült krumplival kenyérrel.
Kiváló 2017. június 15.a párjával járt itt
Miskolc tapolcai hosszú hétvégénket Lillafüreden kezdtük. Az Erdei halsütőben ebédeltünk, ahol tavaly szeptemberben is ettünk már. A pisztrángot sehol máshol nem sütik ilyen jól. A következő napon a szállodai félpanziós vacsoránkat inkább kihagytuk és szintén a halsütőben vacsoráztunk.
Kiváló 2016. október 27.gyerekekkel járt itt
Csodálatos hely a legfinomabb pisztránggal és forralt borral. A gyerekek is élvezték a patakban úszkáló pisztrángok látványát, a finomságokat. A kiülős boxok tetején lévő különböző hal motívumok felfedezése és megnevezése is jó játék a gyerekeknek. A helynek amúgy is valami csodálatos varázsa van, a hatása alá kerülünk mindig.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 13.a párjával járt itt
Lillafüreden kihagyhatatlan hely az Erdei Halsütöde. A pisztráng telepet a Máriaforrás vize táplálja, melyben sebes- és szivárványos pisztrángokat nevelnek. A helyben sült halak frissessége garantált, melyet sültkrumplival és különböző savanyúságokkal lehet fogyasztani, de elvitelre is adnak konyhakész halat. Nagyon jól esett a kisvasutazás és kirándulás végén betérni ide.
Erdei Halsütöde Lillafüred - Külső képErdei Halsütöde Lillafüred - Étel/italErdei Halsütöde Lillafüred - Külső képErdei Halsütöde Lillafüred - Külső képErdei Halsütöde Lillafüred - Külső kép