Molnár Csárda Lillafüred

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Molnár Csárda Lillafüred vélemények

Kiváló 2023. július 12., csoporttal járt itt
A kiszolgálás szuper jó. A pincérek figyelmesek és nagyon kedvesek. Az ételek nagyon finomak különösen a halételek. Árérték arányban is nagyon jó a hely. A tisztaságot tekintve tiszta és rendezett.
Molnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - Egyéb
Kiváló 2022. november 24.a párjával járt itt
Idén, december 19. -én, jártunk Lillafüreden és kirándulásunk után a Molnár csárdába tértünk be. Erről a helyről csak jót lehet írni ! Maga az étterem, mint egy kis ékszerdoboz, szép, ízlésesen berendezett, tiszta. A kiszolgálás gyors volt, a felszolgálók udvariasak, segítőkészek. Az étel mennyisége nagyon jó. Nagyon örültünk, hogy ráakadtunk erre a helyre, még vissza fogunk térni.
Molnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - BelsőMolnár Csárda Lillafüred - Étel/italMolnár Csárda Lillafüred - Étel/ital
Kiváló 2022. október 3.barátokkal járt itt
Lillafüredi túra utáni ebéd a Molnár csárdában. Egy reklámtábla alapján leltünk a helyre. Szimpatikus volt a látványa, ezért döntöttünk , hogy ott ebédelünk. Nem bántuk meg. Hangulatos hely, vidám, kedves személyzettel. Jó étkekkel, nagy adagokkal. Gyors kiszolgálással. Ajánlom mindenkinek, Lillafüreden jár.
Molnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - EgyébMolnár Csárda Lillafüred - Egyéb
Kiváló 2022. szeptember 15.családjával járt itt
Szeptember 1-én itt ünnepeltük a 40-dik házassági évfordulónkat. A személyzet nagyon kedves volt, minden kívánságunkat teljesítették, külön helyiséget biztosítottak számunkra. A hely hangulatos, az ételek ízletesek voltak, nagyon jól éreztük magunkat. Ajánlani tudom ezt a helyet mindenkinek.
Molnár Csárda Lillafüred - Egyéb
2022. január 9.családjával járt itt
Családommal egy vasárnapi ebédre tértünk be 12 óra 15 perckor. Délben nyit, de már szinte telt ház volt. Főként a környéken járó turisták látogatják, Miskolcról a kijutás időigényes. Tél lévén a kerthelyiség nem üzemelt, de a látottak alapján nem lehet rossz a nyári időszakban. Belül rendezett, bár nem túl tágas ehhez a forgalomhoz.
Kiváló 2021. május 21.a párjával járt itt
Alsóhámorban, a Hotel Szeletában szálltunk meg. Csak reggelink volt, úgy intéztük, hogy a vacsi a nagyon közeli Molnár Csárdában legyen. Hát ez volt a legjobb választás. Bőséges adagok voltak, egy nagyon hangulatos fedett teraszon. A kiszolgálás kedves, udvarias, az árak is tűrhetőek. Sok minden kóstoltunk, volt időnk az egy hét alatt.
Kiváló 2020. szeptember 19.barátokkal járt itt
Szeptemberi kirándulás Lillafüredre. Ebédünket a Molnár csárdában fogyasztottuk el, nem bántuk meg. Csak a legjobbakt tudom leírni az étteremről és a kiszolgálásról is. mivel már nem volt szabad asztal a teraszon gyönyörű idő miatt, igy egy hangulatos téli kert helyiségben ebédeltünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. február 24.a párjával járt itt
Párommal egy pót Valentin napot tartottunk,ezért elmentünk vacsorázni,hirtelen jött ötlettől vezérelve a Lillafüredi Molnár csárdánál álltunk meg. Nagyon kellemes hangulatos hely fogadott minket,finom ételekkel,korrekt árakkal,és tökéletes kiszolgálással. Nagyon jól éreztük magunkat,az étel bőséges volt,és finom. Nagyon hangulatos estét sikerült itt el töltenünk! Köszönjük!
2020. január 3.a párjával járt itt
Wellness hétvégére érkezünk,dél körül ennénk valamit. Idegen helyen mindig az ittjartam. hu olvasóinak/iróinak véleményére hagyatkozunk. Ezért a helyi éllovast,a Molnár csárdát választjuk. Jól tettük. Foglalt asztalunk van 13 órára,ppntosan érkezünk. Asztalunk és az étlap vár bennünket.
Molnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - BelsőMolnár Csárda Lillafüred - BelsőMolnár Csárda Lillafüred - BelsőMolnár Csárda Lillafüred - BelsőMolnár Csárda Lillafüred - Étlap/itallapMolnár Csárda Lillafüred - Étlap/itallapMolnár Csárda Lillafüred - Étlap/itallapMolnár Csárda Lillafüred - Étlap/itallapMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Külső képMolnár Csárda Lillafüred - Étel/ital
Kiváló 2019. augusztus 6.a párjával járt itt
Férjemmel Bükkszentkereszten nyaraltunk, ezen az oldalon találtam rá erre az étteremre. A csárda gyönyörű helyen van. A pincérek kedvesek, az ételek finomak és nagyon nagy adagot adnak, minden nap becsomagoltattuk a maradékot. Akárhányszor mentünk, épp, hogy 1-2 asztal volt szabad, ennek ellenére nagyon gyorsan megkaptuk a rendelt ételeket.