Park Büfé Lillafüred

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Park Büfé Lillafüred vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
2023. november 4.a párjával járt itt
Büfé és büfé között is van különbség. Menüt kértünk. Aki éhes az megeszi, de a csontleves nem sok csontot látott, hanem inkább leveskockát. A rántott hús a salátával rendben volt. A kávé finom, frissen darálja, főzi a gép. A forraltbor is ütötte a közepes szintet. Mindennel együtt a Lapost jobbnak találtuk.
Park Büfé Lillafüred - EgyébPark Büfé Lillafüred - Egyéb
2022. december 18.barátokkal járt itt
Lillafüreden járva hétköznap lévén csak ez az egy bűfé volt nyitva. Kávét és forralt bort ittunk. A bor nagyon jól ízesített volt és tényleg forró volt. A kávé is finom volt. Az eladó nagyon kedves és jó tanácsokkal is ellátott minket. Sajnos ennivaló nem volt, de a forró italtól kissé átmelegedve folytattuk utunkat.
Park Büfé Lillafüred - Egyéb
2021. augusztus 27.barátokkal járt itt
A menü is finom volt, és a társaság vegetáriánus tagja is jó ételt kapott. Kicsit lassan ment a kiszolgálás, mert tele volt az étterem, de ez éppen melletük szól :)
2021. május 21.a párjával járt itt
Alsóhámorban töltöttük nászutunkat. Több helyen is ebédeltünk, 2 alkalommal a Park Étteremben. Önkiszolgáló, az árak is ennek megfelelőek. Az adagok nagyok és finomak, a kiszolgálás gyors. A személyzet szimpatikus. Finom a pisztráng, a menü és a babgulyás is.
Kiváló 2017. július 19.gyerekekkel járt itt
Kirándulás alkalmával választottuk a helyet.
Nagyon szép környezetben van a park mellett.
Több frissensültből és 2 menüből lehet választani.
Az ételek gyorsan elkészültek, igen ízletesek voltak és jó nagy adagokat kaptunk.
Az árak a környéknek megfelelőek.
Lillafüred és környéke gyönyörű, az emberek nagyon kedvesek és minden nagyon drága! :-D
Kiváló 2017. január 31.barátokkal járt itt
Barátainkkal egy teljes napot Lillafüreden töltöttünk, szinte minden kirándulónak felajánlott szolgáltatást kipróbáltunk. Ebédidőben a Park Büfét választottuk, ami utólagosan nagyon jó választás volt! Hamar elkészültek az ételek, 2 különböző menüt választottunk. Mi párommal rántott húst ettünk, körettel - amin a hús akkora volt mint maga a tányér!
Park Büfé Lillafüred - Étel/italPark Büfé Lillafüred - Külső kép