Hotel Tókert étterme Lillafüred

4,5
a 11 lillafüredi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, családi, halétterem
Hotel Tókert étterme Lillafüred
Hotel Tókert étterme LillafüredHotel Tókert étterme Lillafüred
Hotel Tókert étterme LillafüredHotel Tókert étterme Lillafüred

Hotel Tókert étterme Lillafüred bemutatkozása

Lillafüreden, a Hámori-tó partján található Hotel Tókert három különálló épületben 14 db kétágyas szobával, valamint 1 db superior lakosztállyal fogadja a látogatókat. A szobákhoz fürdőszoba, színes televízió, minibár és telefon tartozik, a superior lakosztályban infra szauna és nagyméretű sarokkád található.

Hotel Szeleta Lillafüred - 4 éjszakás ajánlat
4 éjszakás ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hotel Tókert étterme Lillafüred vélemények

Kiváló 2022. október 30., csoporttal járt itt
Csoporttal voltunk a Bükkben túrázni, és egy órára megálltunk Lillafüreden. Édességet szerettünk volna enni, így betértünk a Tókert étterembe. Sokan voltak, a kerthelyiségben is, de elég hűvös volt, így mi bementünk egy kisebb helyiségbe. Somlói galuskát rendeltünk, amit elég hamar megkaptunk, a pincérek kedvesek, udvariakak voltak.
2055
Kiváló 2021. december 22.a párjával járt itt
Úgy érzem, a hotel étterme jobb volt, mint a hotel. Idejártunk reggelizni, kifogástalan volt minden alkalommal, bőséges választék ízlésesen elrendezve, meleg és hideg ételek egyaránt, minden friss volt, a pékáruk is külön élmény, háromféle gyümölcslé, többféle kávé, tea, udvarias kiszolgálás, szóval, jól indult a nap.
Hotel Tókert étterme Lillafüred - Étel/italHotel Tókert étterme Lillafüred - Étel/italHotel Tókert étterme Lillafüred - Étel/italHotel Tókert étterme Lillafüred - Étel/italHotel Tókert étterme Lillafüred - BelsőHotel Tókert étterme Lillafüred - Belső
Kiváló 2021. május 28.a párjával járt itt
Hangulatos étterem. A kiszolgálás gyors és kellően udvarias. A rendelet ételek finomak és bőséges adagok voltak. Ár érték arány kiváló. A mellékhelyiség tisztasága szembetűnő.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2019. augusztus 2.a párjával járt itt
Áprilisban töltöttünk néhány napot a Lillafüreden, a Hotel Tókertben, és annak éttermében étkeztünk több alkalommal. Finom ételek és szép tálalás volt jellemző. Elégedettek voktunk a párommal, szívesen fogunk visszatérni máskor is. A sült fogas nagyszerűen volt elkészítve, igazi élmény volt. Ajánlom mindenkinek! A környezet csodás, a kilátás mesés!
Hotel Tókert étterme Lillafüred - Étel/ital
Átlagos 2019. július 7.a párjával járt itt
Csütörtökön foglaltunk tóra néző kétszemélyes asztalt online, 10% kedvezménnyel,szombaton este 19 órára. Érkezésünkkor a pincér tudomást sem véve foglalásunkról ajánlotta, hogy üljünk ahova akarunk. 19 órakor az összes tóra néző kétszemélyes asztal foglalt volt. Ételekkel nem volt gond. A pincérek kicsit unottan mozogtak.
2019. június 26.a párjával járt itt
Egy évfordulót ünnepeltünk meg a feleségemmel; először voltunk ebben az étteremben. Kezdem a kedvező észrevételeimmel. A megrendelt ételek finomak és nagy mennyiségűek voltak; desszertre nem is gondolhattunk. A pincér udvarias volt; tekintettel a zsúfoltságra, annyit foglalkozott velünk, ami épp elegendő volt - nincs is ezzel kapcsolatban kifogásunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 14.családjával járt itt
Hosszúra nyúlt városnézés után fáradtan, éhesen ültünk be ebédelni. Mindketten menüt kértünk, s nem bántuk meg. Finom, forró húsleves, majd következett a frissen sült pisztrángfilé sült burgonyával, zöld salátákkal. Ennyi elég is volt, s mivel igencsak későre járt, a vacsora aznap kimaradt.
Hotel Tókert étterme Lillafüred - Étel/ital
2018. december 15.a párjával járt itt
Lillafüredi sétánk során betértünk egy jó kis forralt borra és kávéra a presszó részre. Meglepetésünkre a forralt bort teljesen frissen, akkor készitették, amikor megrendeltük. Nagyon jól esett. Az étterem szépen feldiszítve éppen csoportot várt ebédre.
Hotel Tókert étterme Lillafüred - EgyébHotel Tókert étterme Lillafüred - EgyébHotel Tókert étterme Lillafüred - BelsőHotel Tókert étterme Lillafüred - Egyéb
Kiváló 2018. október 5., csoporttal járt itt
Szeptember 26. -án ebédeltünk ezen a helyen buszos csoportunkkal. Előre megbeszélt menünkben gyümölcsleves szerepelt volna, de mivel már kissé csípősre fordult az idő, megváltoztatták -gondolva, hogy jó fog esni a forró leves - és bizony örültünk figyelmességüknek.
Hotel Tókert étterme Lillafüred - Külső kép
Kiváló 2018. szeptember 15.a párjával járt itt
Amikor Lillafüreden jártam, a Hotel Tókert panzióban, egy nagyon szép kis étteremben ettünk a férjemmel. Tisztaság és elrendezés szempontjából, kiváló, közel a Hámori tó, változatos a svédasztalos reggeli és vacsora, külön gondolnak a vegetáriánusokra is. A személyzet kedves, segítőkész, a megmaradt vacsorát el lehet csomagoltatni.
Hotel Tókert étterme Lillafüred - Belső
Hotel Tókert étterme Lillafüred a térképen
3517 LillafüredErzsébet sétány 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi
Német-osztrák sörök