Hotel Szeleta Lillafüred

Hotel Szeleta Lillafüred
Hotel Szeleta LillafüredHotel Szeleta Lillafüred
Hotel Szeleta LillafüredHotel Szeleta Lillafüred

Hotel Szeleta Lillafüred bemutatkozása

Miskolc-Lillafüreden, a Bükki Nemzeti Park területén található a Hotel Szeleta.
Ideális a természetet kedvelőinek, mert a Bükk keleti kapujában, erdővel körülölelt festői völgyben fekszik a Szinva patak partján. Az üzletemberek számára is kiváló ajánlat, hiszen a fárasztó nap után már néhány természetben töltött óra is felüdülést, feltöltődést ad.

A Hotel Szeleta legnépszerűbb csomagjai

Hotel Szeleta Lillafüred - 4 éjszakás ajánlat (min. 4 éj)
4 éjszakás ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Szeleta Lillafüred vélemények

Kiváló 2023. december 27.a párjával járt itt
Kellemes, békés kikapcsolódást biztosít idősek, és csoportok számára is. Kirándulási kiindulópontnak is kitűnő. Az áraik és a szolgáltatások kitűnőek. Két vendéglő is van a közelben, ami szolid árakkal, házias ízeket kínál. Nyáron fagylaltozó is van a közelben nyitva. Mindenkinek ajánlom, aki pihentető, békés helyen akar aludni.
Kiváló 2023. szeptember 20.barátokkal járt itt
Nagyon szép környezetben lakhattunk, gyönyörű a pihenőpark. Szép, gondozott, kedves szoborral és kis kúttal. A reggeli csodálatosan bő választékú, a személyzet kedvesebb már nem is lehetett volna. Nagyon tetszett a kávéautomata a bő választékával. A portán kész kisvasút- és egyéb menetrendek voltak, csak el kellett vennünk. Jól éreztük magunkat, ehhez még az időjárás is kedvezett.
Átlagos 2023. július 23.a párjával járt itt
Tetszett: a környék, a Bükk csodás hegység, sokat kirándultunk. A szállodához tartozik egy kedves kis pihenőpark, az is tetszett. Csütörtök este kicsit hallgattuk a Dixie és Jazz fesztivál előadóit Miskolc belvárosában. Nagyon kifogtuk az időjárást, klassz időnk volt végig. Nem tetszett: iszonyat habgos a szálloda melletti főút.
Átlagos 2022. október 16.a párjával járt itt
Unalmas reggeli, 3 napon át ugyanaz a virsli. Életveszélyes közlekedés a buszmegállóig. Az étterem nem üzemelt. Kiváló, friss levegő, Herman Ottó múzeum, Palota szálló, István-barlang - ezért jártunk arrafelé Miskolc gyalázatos, minden bezárt, lepusztult Szerencsére Kassa 1 óra vonattal, emiatt megérte ide utazni Győrből.
2022. július 21.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hotel elhelyezkedése. Maga a hotelszoba is jó volt. A tisztasággal is nagyon elégedettek voltunk. A fürdőszobára viszont ráférne egy kis felújítás, de az is tiszta volt. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Mivel mi nem kocsival utazunk, az is jó volt, hogy a közlekedés is megfelelő volt.
Gyenge 2022. július 19.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk a Hotel Szeletában! A reggeli mindig ugyan az! Lehetne néha pl. sütve tojás(hagymás,szalonnás),vagy sült debreceni Ahhoz képest,hogy be jelöltük a medencét a választásban, volt,csak üres! A személyzet ,kiket csak reggelinél láttunk, majdnem VISSZA köszönni sem tud! A helynek nincs konyhája, csak egy közös mikró van.
2021. szeptember 9.barátokkal járt itt
Gyönyörű környezet, tiszta szállás, nagyon figyelmes, udvarias személyzet. Kényelmes szobák, kiváló parkolási lehetőség. Abban az épületben, ahol mi voltunk a wifi nagyon ritkán volt használható. Sok esetben a tv adások minősége sem volt megfelelő. A reggeli kínálata megfelelő volt, kivéve a pékárut, ami többször nem volt friss, és barna pékáru egyáltalán nem volt.
Kiváló 2021. május 21.a párjával járt itt
Izgultunk, hogy lehet-e majd menni pihenni, hiszen nászút lenne. Az első adódó lehetőséggel éltünk is, május 10-től egy hetet töltöttünk Alsóhámorban, a Hotel Szeletában. Gyönyörű környezetben található a hotel, körbe erdők, dombok, szépségek. A parkban folyik a kis patak, és van egy nagyon hangulatos, romantikus vízesés.
Kiváló 2020. október 12.a párjával járt itt
Nagyon kellemes három napot töltöttünk itt. Tisztaság volt a szobában és a közös helységekben. A reggeli bőséges és finom volt. A személyzet barátságos, kedves és segítőkész.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2020. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Lakosztályt foglaltunk, rendben volt. A környezet és a tisztaság is megfelelő. A reggeli minden alkalommal jól esett, nem lehet rá panasz. Ami viszont szembe tűnő, hogy az egész hotelre ráférne egy felújítás, legalábbis a medence oldali épületre mindenképp, a másikban nem voltunk. A fa korlátok korhadnak mind az erkélyeken, mind a patak mellet.
Hotel Szeleta Lillafüred a térképen
3517 LillafüredSzeleta u. 12-14.
2000
• szauna • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Fedett parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 20 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 20 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség