Hotel Tókert Lillafüred ★★★

Hotel Tókert Lillafüred
Hotel Tókert LillafüredHotel Tókert Lillafüred
Hotel Tókert LillafüredHotel Tókert Lillafüred

Hotel Tókert Lillafüred bemutatkozása

A Hotel Tókert egyedülálló környezetben várja vendégeit Lillafüreden, a Hámori-tó partján. A vízesések és hatalmas fák ölelésében megbújó hotel háromcsillagos kényelemmel, látványkonyhával és számos kikapcsolódási lehetőséggel várja az ide látogatókat.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Tókert Lillafüred vélemények

2076
2021. december 22.a párjával járt itt
A szállást az internetről választottuk, olvastunk róla jót is, nem annyira jót is, de összességében vonzónak tűnt az ajánlat. Három éjszaka karácsony előtt. Érdekes komplexum, a palotaszálló közvetlen szomszédságában, több teraszos-szintes, külön-külön remek, hangulatos épületekkel, maga az elhelyezkedés is izgalmas.
Hotel Tókert Lillafüred - Külső képHotel Tókert Lillafüred - Külső képHotel Tókert Lillafüred - BelsőHotel Tókert Lillafüred - BelsőHotel Tókert Lillafüred - BelsőHotel Tókert Lillafüred - BelsőHotel Tókert Lillafüred - SzobákHotel Tókert Lillafüred - SzobákHotel Tókert Lillafüred - SzobákHotel Tókert Lillafüred - SzobákHotel Tókert Lillafüred - SzobákHotel Tókert Lillafüred - Szobák
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. november 5.családjával járt itt
Mivel már mindkét húgommal voltam itt, harmadszor az öcsémmel jöttünk, s most is teljes mértékben elégedetten távoztunk. Önmagában az, hogy harmadszor visszatértem, bizonyítja a hotel minőségét. A recepciós fiatalember még két szobát is megmutatott, hogy válasszunk.
Hotel Tókert Lillafüred - Külső képHotel Tókert Lillafüred - KörnyékHotel Tókert Lillafüred - VendéglátásHotel Tókert Lillafüred - KörnyékHotel Tókert Lillafüred - KörnyékHotel Tókert Lillafüred - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 24.a párjával járt itt
Jó fekvés, kényelem, szép kilátás, kiváló étterem, jó ár-érték arány, minden nagyszerű! Pihenésre, kirándulásra kiváló, gyönyörű tájak, látványosságok a közelben. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a csendet, nyugalmat, szeret kirándulni, pihenni.
Kiváló 2019. április 21.családjával járt itt
Tavalyi jó benyomásaim alapján ismét ellátogattunk ide, most a másik húgom kedvéért. Ugyanaz a figyelmesség, tisztaság, a fürdőszoba igazi "ékszerdoboz". Tavaly épp felújították az éttermet, ami most teljes pompájával fogadott. A reggeli választéka kiemelkedő, friss meleg fogásokkal az egyhangú rántotta és virsli kínálaton felül.
Kiváló 2018. április 23.családjával járt itt
Hamarabb érkezve is kaptam szobát, sőt, a kedves recepciós hölgy tiltakozásom ellenére felhozta a bőröndömet az emeletre. Kedves, tágas, kényelmes szoba, laptévé, szuper fürdőszoba. Maximális figyelmesség mindenben. Részletes tájékoztató a tévé használatról, mi minden igényelhető a recepción / pl szék a fürdőszobába, papucs, stb.
Kiváló 2018. január 19.a párjával járt itt
Nem ismertük eddig ezt a hotelt, de igazán érdemes volt megismerni. Nagyon jó áron, majdnem olyan csodás, mint a mellette lévó nagy szálló. A Hámori tóra néző szobát kaptunk. A nagy hóeésben gyönyörű látvány volt mind a tó, mind a környék. A szálló személyzete nagyon kedves, a reggelik finomak.
Hotel Tókert Lillafüred - Medence/kertHotel Tókert Lillafüred - EgyébHotel Tókert Lillafüred - WellnessHotel Tókert Lillafüred - VendéglátásHotel Tókert Lillafüred - VendéglátásHotel Tókert Lillafüred - EgyébHotel Tókert Lillafüred - KörnyékHotel Tókert Lillafüred - Környék
Kiváló 2017. december 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép szobát kaptunk, óriási fürdőszobával. A reggelik finomak voltak, a táj gyönyörű. Éjjel nagyon hűvös volt a levegő, még a júliusi kánikulában is. A klímát nem is használtuk.
A teraszról csodás a kilátás a tóra, ahol csónakáztunk is. Rövid sétára van a vízesés, a barlangok, a kisvasút és a játszótér is. Kicsit hosszabb séta a libegő és a kalandpark.
Hotel Tókert Lillafüred - SzobákHotel Tókert Lillafüred - WellnessHotel Tókert Lillafüred - Medence/kertHotel Tókert Lillafüred - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. október 21.a párjával járt itt
Sok jó értékelést olvastam ezen az oldalon is a neten,de én sikeresen belefutottam a nagy pofonba. :(( A páromnak vettem névnapjára a kupont,ezzel érkeztünk és sikerült igen rosszul megélni ezt a pár napot. Az étterem feletti 4 szobából kaptuk az egyiket. Ezek a szobák mélyen elmaradnak a hotel másik épületében lévőitől,azok pár éve átestek egy felújításon,ezek nem.
Kiváló 2017. június 28.a párjával járt itt
A korábban szólókkal ellentétben mi nem kuponnal, hanem csak úgy a lehetőségekből kiválasztva foglaltunk egy hosszú hétvégét a Tókertben. Nem csalódtunk. A szállás korrekt, minden rendben volt. A konyha KIFOGÁSTALAN! Bármit kértünk (vagy kínáltak, ide értve a svédasztalos reggelit is) kimondottan finom volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2017. május 25.gyerekekkel járt itt
2017. május 21-24-ig jártunk a szállóban unokámmal és férjemmel. Nagyon szép helyen fekszik. A szálloda szép tiszta. Reggeli bőséges svédasztal Személyzet nagyon kedves. Gyönyörű a kilátás. Hajduszoboszlóra is elmentünk, a barlangfürdőbe.A környéken sok barlang található. Sajnos a Hermann Ottó Múzeum nem volt nyitva.
Hotel Tókert Lillafüred - Medence/kertHotel Tókert Lillafüred - WellnessHotel Tókert Lillafüred - Szórakozás/SportHotel Tókert Lillafüred - KörnyékHotel Tókert Lillafüred - Környék