Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - 4 éjszakás ajánlat
4 éjszakás ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hotel Palota Lillafüred vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 29.a párjával járt itt
Hosszú keresgélés után választottuk a Palota Szállót három napos pihenésünk helyszínéül, gyerekek nélkül, nem csak fürdésre vágytunk hanem hegyekre is, ezt itt megkaptuk. POZITÍVUM: Szálloda elhelyezkedése csodálatos, a környezet szintén, szoba tiszta, szépen felújítva, jó wifi, felnőttek számára megfelelő wellness rész (két szauna, gőz, infrakabin, stb.
Kiváló 2014. augusztus 16.a párjával járt itt
Gyönyörű, festői környezetben levő szálloda. Igényesen kialakított, gondozott park. A személyzet kedves és segítőkész. A szoba tisztasága megfelelő. Az ételek bőségesek és finomak. A wellness részleg jó, csak a gyerek medencét hiányoltuk. Nagyon elégedettek vagyunk mindennel. Mindenkinek csak ajánlani tudom a Hotel Palotát.
Kiváló 2014. július 15.barátokkal járt itt
Nagyon régi álom teljesült azzal, hogy ide eljutottunk. Várakozáson felüli volt a szálloda. Jó a konyhája és a wellness részlege. A környezet pazar, sokféle kikapcsolódáshoz alkalmas. A parkoló őrzött, a kertje igényesen rendben van.
Igazi pihenést jelentett számunkra a hosszú hétvége.
Aki egy rövidebb kiruccanásra vágyik annak is tökéletesen alkalmas.
Átlagos 2014. június 25.a párjával járt itt
2014 júniusban 4 napot töltöttem el páromal, a palotába. Recepción kedves fogadtatásba részesültünk, de lakosztályunkat magunk kellett megkeresni, s csomagjainakat is nekünk kellett cipelni. Lakosztálytól nem voltam elájulva, de szép volt, habár zavaró volt a fürdőben a zuhanyfüggöny hiánya.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
Kiváló 2014. június 15.a párjával járt itt
A festői környezeten kívül már az érkezéskor rögtön feltűnt a személyzet kedvessége. A táj magával ragadó, a levegő ózondús, friss, üde. Az erkélyünkről a Hámori tó csodálatos panorámája tárult elénk, a szemközti hegy süvegje alatt a patak folyamatosan morajlott. Az igényesen felújított függőkert, a vízesés mind egyedi hangulatot áraszt.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Mesés környezetben lévő szálloda, szerelmes pároknak, pihenni vágyó embereknek kiváló uticél. Remek sétát lehet tenni az erdőbe, és a tó környékén. Van lehetőség vonatozásra is. Ki szereti a halat annak ajánlani tudom az erdei séta alkalmával a pisztrángos sütödéket. Maga a szálloda, és a parkja gyönyörű.
Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Már többször voltunk a szállodában (legutóljára 2013 nyarán). Exkluziv környezet, jó konyha, kiváló kiszolgálás. A welness szolgáltatások remekek. Hibája, hogy programról nem gondoskodnak (alternatív lehetőséggént sok rangos szálló szervez (természetesen térítés ellenében) programot a vendégeinek. Kisgyerekkel én sem ajánlom.
Átlagos 2014. június 1.gyerekekkel járt itt
Évekig a kedvenc helyünk volt a Palotaszálló. A férjemmel évente kétszer-háromszor biztosan eltöltöttünk egy hosszú hétvégét. Kiváló a konyha, szépek a szobák, gyönyörű a környezet, színvonalas a wellness. 2 éve voltunk utoljára, akkor született a kislányunk. Most 2 év után először mentünk vissza, immár kisgyerekes családként.
Kiváló 2014. április 24.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen van a hotel, a levegő fantasztikusan tiszta, mindennap nagyokat sétáltunk a feleségemmel. Egy kisebb lakosztályban voltunk, így volt bőven elég helyünk. Egyszer már jártam itt, akkor csak "sima" szobám volt, az elég kicsinek bizonyult. A wellness részleg egész nagy, több szauna is van, sajnos nagy, úszásra alkalmas medence nincs, de több kisebb van.
Hotel Palota Lillafüred - SzobákHotel Palota Lillafüred - SzobákHotel Palota Lillafüred - VendéglátásHotel Palota Lillafüred - VendéglátásHotel Palota Lillafüred - Vendéglátás
Gyenge 2014. március 24.gyerekekkel járt itt
Nagy csalódás volt számunkra, 2 kisgyerekkel hosszabb időt a Palotában eltölteni kívánó családnak a hotel. Ez a hely felnőtteknek 2 éjszakára lehet kiváló az év bármely szakában, de a nyári szezonon kívül, gyerekekkel egy hétre nem az. A hotel környéke április elejéig halott, gyakorlatilag minden zárva, kisvasút, múzeum, presszó, de még a lángosos is.