Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - 4 éjszakás ajánlat
4 éjszakás ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hotel Palota Lillafüred vélemények

Kiváló 2022. április 8.a párjával járt itt
Kíváló helyen, szépen felújított és karbantartott szálloda, gyönyörű környezetben. A személyzet rendkívül barátságos, udvarias és jól képzett.
Mindenben segítőkészek, kedvesek a vendégekkel.
Kíváló a konyhájuk a wellnes is kifogástalan. A környéken sok a látnivaló, mi a barlangokat, a tavat és a pisztráng telepet tudtuk megnézni ebben a pár napban.
Kiváló 2022. március 31.a párjával járt itt
Csodálatos hely, magas színvonalú ellátás. A masszázs során negatív tapasztalatom volt. Túl személyeskedő volt a masszőr, nem tudtam teljes mértékben élvezni a szolgáltatást a stílusa miatt. Úgy gondolom 1 órás masszázs alatt viszonylag nagy összegért nem szívesen veszi az ember a testsúlyával kapcsolatos kioktatást, még akkor sem ha az jószándékú tanács.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 23.a párjával járt itt
Csodaszép környezet, álomszép szálloda, kedves személyzet, kényelmes, tágas szobák. Mit is lehet még mondani erről a csodahelyről?! Egyszerűen mesés. Környékén rengeteg túraútvonallal, kirándulási lehetőséggel, állíthatom Magyarország egyik legszebb helyén található. Az ellátás is fantasztikus volt. Köszönjük.
Hotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Környék
Kiváló 2022. március 22.a párjával járt itt
Csodaszép környezetben, a gyönyörű szállodában kitűnően éreztük magunkat! Kilátás a gyönyörű parkra! Nagyon udvarias alkalmazottak. A félpanzió ellátás választékos, finom, minden igényt kielégítő! Séta a függőkertben,a Hámori tó partján, sok-sok látnivaló a környéken!
Kiváló 2022. február 2.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A junior szoba is minden kényelmet megadott. A 4-est azért adtuk, mert a mi szokásainkhoz képest nagyon meleg volt (de ez másnak lehet, hogy így jó. ), illetve a párna nagyon magas és kemény. De ez is egyéni ízlés kérdése. A személyzet minden tagja kedves, figyelmes, mosolyog.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2021. december 24.a párjával járt itt
A Bükk egyik legszebb helyén található színvonalas szálloda. A személyzet kedves segítőkész. Au étzeremben a svédasztalps vacsora széles választékú, mindenki talál a fogára valót. A reggeli is bőséges. A szobák jól fűtöttek. A wellnes részleg is jó. A közöségi terek romantikus hangulatuak.
Kiváló 2021. november 15.a párjával járt itt
Elbűvölt bennünket a a hely szépsége ! ! A vízesés hangja adta a nyugalmat amerre csak nézünk ! Belépve az ajtón főúri világ gondtalanságát sugárzó kastélyok bálok mesevilágát élhettük át! A recepciós hölgy figyelemre méltó kedvességgel segítőkészséggel fogadott bennünket ! Tájékoztatott minden lehetőségről amit a szálloda igénybe vehettünk !
2021. november 2.a párjával járt itt
Volt a wellnesben egy férfi dolgozó. Ránk szólt mert volt nálunk 2 kisüveges gyümölcslé. Megértettem hogy nem lehet mert üveges és vissza vittem a szobába. Attól fogva szinte zaklatott minket. Folyamatosan fürkészte a helyet ahol a holmink volt letéve. Mikor a medencében voltunk odajött szólni hogy túl sok törölközőt vettem el.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
Kiváló 2021. október 28.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet, főleg az őszi szezonban. Több hónapja foglaltunk a hotel oldalán, és az volt az igényünk, hogy erkélyes lifttől lépcsőháztól távoli szobát kértünk. Egy hölgy fel is hívott a szállodából, hogy első emeleti lifttel szemben, vagy 3. emeleti lépcső melletti szoba lenne. A 3.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2021. október 24.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk el a Hunguest Hotel Palotában Lillafüreden. Szereztünk nagyon és kevésbé jó élményeket is, ezeket szeretém most megosztani, elnézést, egy kicsit bőlére sikeredett. A táj és a környezet miatt mindenképpen megéri odautazni, mert egyszerűen mesés az egész.