Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Palota Lillafüred vélemények

Kiváló 2020. szeptember 16.a párjával járt itt
Minden megfelelt a 4 csillagnak (hotel) megfelelő várakozásunknak. Az étkek változatosságára sem lehet panasz. A tálalás, a szervíz rendben volt. A minőséggel akadt problémánk (pl. szárazra sütött csirkemell), de ilyen előfordul. Pech, hogy pont egy hozzáértőnek jutott. Húsz éve voltunk egyszer (először) Önöknél, azóta minden az előnyére változott.
Kiváló 2020. augusztus 25.családjával járt itt
Szenzációs minden kiszolgálás,szoba ez idáig a legstinvobalasabb ahol jártunk csak ajánlani tudom
Átlagos 2020. július 14.a párjával járt itt
Megérkezéssünkor, egy nem túl kedves hölgy fogadott minket,aki azt sem kérdezte, hogy jártunk már ezen a helyen, semmilyen programot nem ajánlott, pedig még regisztrálnia sem kellet, mert ezt már mi előre megtettük, gyorsan elmondta merre van a szobánk , és kész.
2020. március 28.a párjával járt itt
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.
Kiváló 2020. március 10.a párjával járt itt
Gyönyörű, tiszta épület és mindenki kedves. A wellness tiszta kellemes volt a víz, a szaunák mindig elérhetőek voltak. Az étteremben az élőzene nagyon jó és kellemes. A ételekből nehéz volt választani egyik finomabb volt mint a másik. Ha lesz idő szeretnénk a családostól újból elmenni és pihenni. Gyönyörű hely. Mindenkinek tudom ajánlani.
Kiváló 2020. január 13.a párjával járt itt
A személyzet és a kiszolgálás rendben volt.
Viszont a szobában nagyon meleg volt, illetve a fittness teremben a futógép nem működött és erről a recepció sem tudott
Kiváló 2020. január 6.barátokkal járt itt
Minden várakozásomat felülmúlt! Fantasztikus kilátás,patyolat tiszta szobák. Kedves mosolygós személyzet. Az ételek fantasztikusak!Hatalmas választékkal. Biztonságos parkolási lehetőség . A wellness részlege kifogástalan.A palotaszálló pedig meseszép!Egyszóval minden adott egy kellemes wellness hétvégéhez!
Kiváló 2019. november 11.a párjával járt itt
A szálloda elvarázsolt hangulattal rendelkezik. Ez nem csak a környezetre, hanem a hotel belső megjelenésére is vonatkozik. A konyha kifogástalan, a személyzet pedig nagyon kedves. A Wellness nem túl nagy és rendkívül zsúfolt, ha sokan vannak.
Kiváló 2019. november 1.gyerekekkel járt itt
Csodálatos, mesebeli környezet. A táj amely körülveszi a szállodát lenyűgöző. A személyzet és a szállás pompás, az ételek sokfélék, de ízviláguk szegényes.
Kiváló 2019. október 28.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben ragyogó fekvésű,egyedülálló elegáns,patinás szálloda. A teraszosan kialakított külső,valamint a szálloda épülete által körülzárt belső park kertészeti remekmű. A szálloda egyik oldalán egy vízesés,a másik oldalán a Hámori tó,szemet gyönyörködtető látvány.