Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - 4 éjszakás ajánlat
4 éjszakás ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hotel Palota Lillafüred vélemények

Kiváló 2018. november 13.a párjával járt itt
Sok év alatt már az ötödik alkalom volt ,hogy a hotelben tölthettünk pár napot. Számunkra mindig is szép emlék marad. Az ellátás kitűnő volt,mindkét étkezésnél több választási lehetőséggel. Nagyon tettszettek az étkezés alatti élő zenék . A harmonika kíséretével szívesen eltöltöttünk volna egy hangulatos , táncos zenés estét a társalgóban mint a régi szép időkben.
Kiváló 2018. november 11.a párjával járt itt
A feleségemmel egy hétvégét töltöttünk itt. Olvastam a negatív véleményeket, de mindenkit megnyugtathatok, 2018. 11. 09. -11. 11 közötti ott tartózkodásunkkor minden rendben volt. Olvastam panaszt a fűtésre. Ki kell nyitni a radiátor csapját :) Az ételek, a kiszolgálás, a személyzet és a helyszín is fenomenális.
Hotel Palota Lillafüred - Környék
2018. november 6.a párjával járt itt
Nagyon szép, igényesen, korhűen felújított szállás, kényelmes, tiszta, minden igénynek megfelelő, tetszett a kialakítás, hozzáállás, nagyon finom ételekkel, kiszolgálással, figyelmességekkel
Kiváló 2018. november 5.gyerekekkel járt itt
Évek óta a Palota Szálló vendégei vagyunk, 3-4 napra évente. Várhatóan a jövőben is ugyanezt fogjuk tenni. Szerintem Lillafüred Magyarország legszebb helye. Mindig nagyon jól éreztük magunkat a szállóban.
2018. október 7.a párjával járt itt
Utoljára 30 éve töltöttünk két hetet a szállóban- még SZOT üdülő korában. Pozitív változás a szépen felújított függőkert, a kulturált parkoló és a kiváló új wellness. A környezet mint korábban gyönyörű. A szépen megőrzött gyönyörű belsőtér a legkedvesebb emlékeket idézte.
2018. szeptember 24.a párjával járt itt
Érkezéskor kicsi kavarodás volt a foglalásunkkal. Nagyon kedvesen,pillanatok alatt megoldotta az úr. Gyönyörű kilátással rendelkező szobát kaptunk.Köszönjük.
Kiváló 2018. szeptember 23.a párjával járt itt
Csodálatos napokat töltöttünk itt. A személyzet kedves, az ételek finomak és választékosak. A szálló maga fantasztikus. A felújítás miatti kedvezmény tisztességes volt a szállótól. Kirándulni , pihenni ideális. A táj csodálatos. A közeli diósgyőri vár tárlatvezetéssel kihagyhatatlan. A kisvasút, a libegő, a Hámori tó, a Szt.
Hotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Belső
2018. szeptember 11.a párjával járt itt
Második alkalommal jártunk a szállodában, azért választottuk ismét, mert az előző alkalommal nagyon megvoltunk elégedve. Mostani tartozkódásunk alkalmával ezt sajnos már nem modhatjuk el. Az egyik porbléma az volt, hogy szomaton esküvőt tartottak a hotelben,
így a vacsora választéka elég szegényes volt pl.
Kiváló 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
Nagyon szuper hely!
Gyönyörű a környék! Aki kirándulni és pihenni vágyik, annak ajánlom!
A személyzet nagyon kedves és segítőkész! A szoba pedig kényelmes!
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Csodálatos napokat töltöttünk a párommal ebben a csodaszép környezetben.A szálloda elhelyezkedése fantasztikus környezetben van.A személyzet udvarias.A szoba tiszta, a kilátás csodálatos,a wellness megfelelő.Nagyon jól éreztük magunkat az ételek is finomak voltak!Csak ajánlani tudom mindenkinek!