Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül. A Szinva patak völgyére és a Hámori tóra nyíló kilátást még varázslatosabbá teszi az épület közvetlen közelében levő Szinva patak vízesésének moraja.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred képei

Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31.
2017 decemberében jártunk a Palotaszállóban. A szállást már októberben lefoglaltam. Decemberben megérkeztünk- bár ne tettük volna. A szoba egy valódi hobbit lakosztály volt. De gondoltuk nem baj, mert hát a szobába nem szándékoztunk sok időt tölteni. Először fel se fogtuk a recepciós mondandóját- mely szerint felújítás van.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
Választásunk a sok jó értékelés alapján történt, mert még nem voltunk kastély szállodában…
Első benyomás… Festői környezetben, egy gyönyörű palota ! Impozáns közösségi terek, élőzene étkezéskor . És a pozitívumokról ,sajnos ENYI ! ! ! Az ár/érték arány ,nagyon ,nagyon rossz ! ! ! A szoba retentően pici ,egy kis lyuk .

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagy lelkesen indultunk meg a lillafüredi wellness hétvégére, a áhítatott Palota szállóba. Az előtér, a hall első látásra rendben volt, azonban a szobába belépve az első ami szemet szúrt az 5 db poloska a függönyön. Kellemetlenkedve bár, de eltávolítottuk a szobából a rovarokat.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 28.
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.
Válasz az értékelésre - 2020. május 17.
Kedves Szabó Attila!

Köszönjük észrevételeit és építő jellegű kritikáját, nagyon sokat jelentenek számunkra az efféle vélemények, hiszen lehetővé teszik fejlődésünket annak érdekében, hogy vendégeink a lehető legjobb érzésekkel térhessenek haza szállodánkból.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Gyönyörű, tiszta épület és mindenki kedves. A wellness tiszta kellemes volt a víz, a szaunák mindig elérhetőek voltak. Az étteremben az élőzene nagyon jó és kellemes. A ételekből nehéz volt választani egyik finomabb volt mint a másik. Ha lesz idő szeretnénk a családostól újból elmenni és pihenni. Gyönyörű hely. Mindenkinek tudom ajánlani.
Válasz az értékelésre - 2020. május 17.
Kedves László Péter!

Nagy örömünkre szolgál, hogy ilyen szép és kedves értékeléssel összegezték tapasztalataikat és sikerült feltöltődniük és kellemes élményekkel gazdagodniuk! Külön köszönjük, hogy kiemelték éttermünk kínálatát és minőségét. Bízunk benne, hogy mihamarabb ismét üdvözölhetjük Önöket szállodánkban a mesés Lillafüreden!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A személyzet és a kiszolgálás rendben volt.
Viszont a szobában nagyon meleg volt, illetve a fittness teremben a futógép nem működött és erről a recepció sem tudott
Válasz az értékelésre - 2020. március 3.
Kedves Zsolt!
Nagyon örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és hogy jól érezték magukat nálunk. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkban Lillafüreden!

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden várakozásomat felülmúlt! Fantasztikus kilátás,patyolat tiszta szobák. Kedves mosolygós személyzet. Az ételek fantasztikusak!Hatalmas választékkal. Biztonságos parkolási lehetőség . A wellness részlege kifogástalan.A palotaszálló pedig meseszép!Egyszóval minden adott egy kellemes wellness hétvégéhez!
Válasz az értékelésre - 2020. március 3.
Kedves Norbert!
Számunkra is boldogság ilyen beszámolót olvasnunk! Nagyon örülünk, hogy fantasztikusan érezték magukat! 😊 Reméljük, hogy még sokszor lesz alkalmunk gondoskodni a pihenésükről! sok szeretettel várjuk Önöket Lillafüreden!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
A szálloda elvarázsolt hangulattal rendelkezik. Ez nem csak a környezetre, hanem a hotel belső megjelenésére is vonatkozik. A konyha kifogástalan, a személyzet pedig nagyon kedves. A Wellness nem túl nagy és rendkívül zsúfolt, ha sokan vannak.
Válasz az értékelésre - 2019. december 13.
Kedves Dávid!
Nagyon köszönjük, hogy időt szántak arra, hogy megosszák más vendégekkel is véleményüket, tapasztalataikat, mely sok segítséget nyújt azon vendégek számára is a döntéshozatalban, akik még nem fedezték fel Észak-Magyarország mesés gyöngyszemét, Lillafüredet és a nosztalgikus Palotaszállót. Nagyon örülünk, hogy kellemesen érezték magukat szállodánkban!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Csodálatos, mesebeli környezet. A táj amely körülveszi a szállodát lenyűgöző. A személyzet és a szállás pompás, az ételek sokfélék, de ízviláguk szegényes.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Reméljük, hogy lesz még alkalmunk bizonyítani Önöknek és további kellemes pihenést és szép élményeket garantálni a festői Lillafüreden!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Gyönyörű környezetben ragyogó fekvésű,egyedülálló elegáns,patinás szálloda. A teraszosan kialakított külső,valamint a szálloda épülete által körülzárt belső park kertészeti remekmű.A szálloda egyik oldalán egy vízesés,a másik oldalán a Hámori tó,szemet gyönyörködtető látvány.
Az ételek kifogástalanok,választékosak különlegesek, mégis házias ízűek.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves Katalin!
Nagyon köszönjük a kedves és elismerő szavakat! Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, kellemes élményekkel telt a pihenés és Önöket is magával ragadta Lillafüred lenyűgöző szépsége!
Sok szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkban és a mesés Lillafüreden!

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 23.354,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.637,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.11-ig
Bükkös Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 12.063 - 17.234,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.08.31. - 2021.12.29.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 44.820,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.900 - 29.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.02-ig
Salvus Family Pihenő Park
Bükkszék
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Szabolcs Apartmanok
Demjén
2 nap/1 éjszaka 3.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.02-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kedvezménnyel, szauna szeánsszal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

LillafüredX