Lilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred

Lillafüred és környéke
a 10 lillafüredi szállás közül
Üdülőház
Lilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred
Lilla Villa Üdülő és Alkotóház LillafüredLilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Lilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred vélemények

Szörnyű 2018. május 2.családjával járt itt
Az egész szállás szörnyű. A kert rendezetlen (és nem a parkosítás hiányára gondolok), a szomszéd kutyája szabadon szaladgál a kertben, a szobák büdösek, dohosak. Ha valaki asztmás v. légúti betegsége van, annak semmiképp sem ajánlom. A férjem asztmás, egy éjszakát sem tudtunk (sajnos) eltölteni. Nekünk nagy csalódás volt.
Szörnyű 2017. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
A tulajdonos a szobákról is feltölthetne képeket na akkor tuti nem venné ki senki. Az Villáig felvezető útról sem kaptunk tájékoztatást, ami veszélyes, éjszaka kivilágítatlan ,korlát sincs ,elemlámpa vagy telefon kell , hogy fel tudj menni, Illetve van 1 mozgásérzékelős lámpa egy fordulónál. de az édes kevés.
Gyenge 2017. július 15.gyerekekkel járt itt
Régi, dohos bútorok. Zsúfolt szobák. Poros szőnyegek. Elburjánzott kert. Elhanyagolt terasz.
Némi ráfordítással kiváló szálláshely lenne mivel gyönyörű helyen van. Kár hogy hagyják így tönkremenni.
A személyzet (Judit) nagyon kedves, segítőkész.
Szörnyű 2016. július 30.gyerekekkel járt itt
Lakhatatlan, kiadhtatlan, méltatlan bárki számára és ezért még fizettem is. Nemcsak, hogy úttörőtáborbeli bútorok vannak, de a hely penészes, dohos és elavult. A felvonó nem működik. Csináltak magukról néhány csilivili képet és 1-2 szob
t felujitottak a többi része a háznak putri!
Lilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred - SzobákLilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred - EgyébLilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred - EgyébLilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred - EgyébLilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred - EgyébLilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred - BelsőLilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred - SzobákLilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred - Szobák