Lillaberek Vendégház Lillafüred

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Lillaberek Vendégház Lillafüred vélemények

Kiváló 2019. július 9.gyerekekkel járt itt
Nagy körültekintéssel választottuk ezt az üdülőházat, és nem csalódtunk. Egy gyönyörűen felújított, tökéletesen tiszta, mindennel felszerelt házban tölthettünk el öt napot. A házigazdák kedvesek, rugalmasak, alkalmazkodók. A kert hatalmas, a gyerekekkel a bújócskázás egy új dimenzióját is kipróbálhattuk :) A ház elhelyezkedése tökéletes, minden program gyalogszerrel elérhető.
Kiváló 2019. április 28.gyerekekkel járt itt
Ragyogo tisztaság, modern környezet. Az önellátáshoz minden adott: jol felszerelt konyha, grill sütö, kiépitett tüzrakohely,nagy kert mokussal. Közelben jol felszerelt játszotér.
Kiváló 2018. április 25.gyerekekkel járt itt
A ház nagyon jó helyen van, szórakozási lehetőségekhez közel (játszótér, libegő, Lillafüred látnivalói), mégis csendes. Gyönyörű nagy kertje van, családos nyaraláshoz ideális hely. A ház jól felszerelt, tiszta, modern és kényelmes. Végül de nem utolsósorban a házigazda nagyon kedves és rugalmas, figyelmes, segítőkész.
Kiváló 2017. október 2.családjával járt itt
Gyönyörű helyen, gyönyörű ház, minden vadi új, minden van, ritkán várnak ilyen tisztasággal. Egy porszem sem volt sehol. Házigazda nagyon kedves. Még kutyát is fogadtak a patyolat szállásukon. Nagyon jó helyen van, rögtön a kalandpark és libegő mellett, lillafüred és mikolc rengeteg programot ajánl. visszatérünk még!
Kiváló 2016. augusztus 30.barátokkal járt itt
Egyedülállóan jó helyen van, hallani a patakcsobogást, percnyi sétára kitűnő kilátás van a hegyekre, ugyanilyen közel libegő, kalandpark,hatalmas játszótér is található. 5 perc séta alatt a Függő kertnél és a vízesésnél voltunk.