Orchidea Hotel Lipót Lipót

2025.01.01-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Orchidea Hotel Lipót Lipót vélemények

Kiváló 2022. szeptember 4.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben van a hotel, kertje ápolt, gondozott, kikapcsolódásra kiváló, a szoba is nagyon tetszett. A személyzet kedves, a wellness tiszta, a víz valóban meleg, nagyon jól éreztük magunkat. A konyháját is nagyon jó, az ételválaszték bőséges. Minden igényt kielégít.
Gyenge 2019. szeptember 24.a párjával járt itt
Szép környezetben van a szálloda. A négy csillagból párat le kellene szedni. Így kicsit átverésnek éreztem. A szálloda kopottas,szerény berendezésű és koszos. Az ételekre alacsony színvonalon semmi választék jellemző. A pékárú viszont friss,finom. Az all inclusive-be tartozó italok: folyóbor-kommersz pálinka. Naggyon drágán semmi.
Átlagos 2019. július 27.családjával járt itt
Sajnos 3 év alatt a színvonal jelentősen csökkent. Az étkezés inkább menüválasztásos( du kiírjak az esti menüt 2 leves kb 3-4 főétel 1 max 2 süti)
A csomagban lévő motorcsónakázás jó volt de a szálloda nem biztosít transzfert a kikötőig volt olyan család aki ez ok miatt nem tudta igénybe venni
Az étteremben/bárban lévő személyzet simán beszélgetett nem figyelt arra, hogy körbekérdezze ki kér valami italt stb
Orchidea Hotel Lipót Lipót - VendéglátásOrchidea Hotel Lipót Lipót - Belső
Kiváló 2019. február 19.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben egy tiszta rendezett kis ékszerdoboz a szálloda. A belső berendezés ízléses és ragyogó tisztaság uralkodott. A wellness meglepően nagy a szálló méretéhez képest,a kinti medence is meleg vizes és w egy szép park veszi körbe. A személyzet udvarias látszik,hogy a vendég van a középpontban.
2018. november 25.a párjával járt itt
Annak idején, mikor ott voltunk még nem volt tele a világ Lipóti pékségekkel, mint manapság. Most mégis egy ilyen helyen vásárolt pogácsa hoztaaz ötletet: látogassunk el újra a hotel Orchideába! Olyan gyorsan ment, hogy másnap már ott is voltunk. Gyakorlatilag semmi nem változott utolsó ittlétünk óta.
Orchidea Hotel Lipót Lipót - WellnessOrchidea Hotel Lipót Lipót - Külső képOrchidea Hotel Lipót Lipót - Medence/kertOrchidea Hotel Lipót Lipót - Medence/kertOrchidea Hotel Lipót Lipót - WellnessOrchidea Hotel Lipót Lipót - WellnessOrchidea Hotel Lipót Lipót - WellnessOrchidea Hotel Lipót Lipót - WellnessOrchidea Hotel Lipót Lipót - WellnessOrchidea Hotel Lipót Lipót - WellnessOrchidea Hotel Lipót Lipót - BelsőOrchidea Hotel Lipót Lipót - Medence/kert
Szörnyű 2018. március 31.a párjával járt itt
Nagyon megtetszett a hely a neten látottak alapján,de sajnos nem az volt amire számítottunk. Recepción a becsekkolásnál 15 percet vártunk mire találtunk valakit,hogy elfoglalhassuk a szobát. Elvileg a korlátlan italfogyasztás benne van az árban,gyakorlatilag nincs ugyanis 2 italra több mint fél órát vártunk,mert nem volt aki kiszolgáljon.
Kiváló 2017. augusztus 27.a párjával járt itt
Azon hotelek közé tartozik, amin nem tudtam volna fogást találni, ha akartam volna sem. Szerepelt a terveink közt, de egy esküvői meghívás felgyorsította az eseményeket, így három napot itt töltöttünk. Már a falu is nagyon kellemes, gondozott, lehetőségekkel teli település.
Orchidea Hotel Lipót Lipót - Külső képOrchidea Hotel Lipót Lipót - Medence/kertOrchidea Hotel Lipót Lipót - Medence/kertOrchidea Hotel Lipót Lipót - Medence/kertOrchidea Hotel Lipót Lipót - Vendéglátás
Kiváló 2017. június 9.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom, aki szép környezetben, kedves személyzet mellett keres kikapcsolódást, feltöltődést. Nemcsak a szálloda szép, tiszta, rendezett, ellátás a teljes panzióval még túl sok is volt számunkra, hanem közvetlen környezete és kiváló kirándulásokra is ad alkalmat, akár gyalogosan, akár autóval.
Kiváló 2017. január 23.barátokkal járt itt
2017 januárjában baráti társasággal jártunk az Orchidea hotelban első alkalommal de reméljük nem utoljára:) Gyönyörű környezet,tiszta szálloda,tágas szoba,fürdő és kellemes wellness részleg fogadott minket. Az éttermi kínálat bőséges és választékos,külön kiemelném a lipóti pékség termékeit. A személyzet kedves és segítőkész.
Kiváló 2016. augusztus 13.a párjával járt itt
Mindössze 600-700 lakosú kis község. Szinte teljes a foglalkoztatottság, ami persze meglátszik az emberek viselkedésén. Igaz, itt nincsenek fővárosi fizetések, de a falu szinte teljes munkásságát foglalkoztató pékség és szálloda dolgozói elégedettek a munkájuk körülményeivel, lehetőségeivel, és nem is akarnak elmenni onnan.