Hóman Cukrászda Lovasberény

2024.04.30-ig
Vital Hotel Nautis Gárdony

Hóman Cukrászda Lovasberény vélemények

Kiváló 2023. július 3.gyerekekkel járt itt
A velencei tó talán legfinomabb fagyija található a Hóman cukrászdában. A választék bőséges. A hagyományos ízektől kezdve a különleges fagyiig itt minden megtalálható. Krémes, kellemes és harmonikus az ízük. Nagyon tudom ajánlani őket!
2055
2023. május 21.a párjával járt itt
Tegnap aztán tényleg betértünk a híres-neves Hóman Cukrászdába Lovasberényben. Meleg is volt nagyon, hirtelen toppant be a nyár, és ennek a helynek meg azért híre van. A fagylalt volt az elsőszámú szempont. Előtte kezet akartam mosni, mert számtalan bizarr helyen kirándultam aznap, négykézláb sziklamászás és egyebek, a WC külön van, a főépület mellett, koedukált, máskor kulcsos, most csak nyitva volt, és teljesen rendben is volt így is.
Hóman Cukrászda Lovasberény - Külső képHóman Cukrászda Lovasberény - MosdóHóman Cukrászda Lovasberény - MosdóHóman Cukrászda Lovasberény - Étel/italHóman Cukrászda Lovasberény - Étel/italHóman Cukrászda Lovasberény - BelsőHóman Cukrászda Lovasberény - Egyéb
2022. június 15.a párjával járt itt
Szeretem, mikor a fagyinak az az íze, ami ki van írva. Itt az eper eper ízű, a tútórudi túrórudi ízü. Nagy a választék, nagy a kereslet. Finom. Némi parkoló is van a közelben. A kiszolgáló lányok saját bevallásuk szerint "kezdők" ezért lassan ment minden. A belső asztalnál pókháló lógott a számba, ezért levonás volt.
Átlagos 2021. augusztus 16.családjával járt itt
A fagyi nagyon finom volt. Nagy a választék. Az ár megfelelő. Jól megközelíthető, főút mellett található. Az unott, udvariatlan kiszolgálás sokat rontott a hely megítélésén. Kellemetlenül érezte magát az ember, mivel lassabban válogatott, pedig nem könnyű ennyi finomság közül választani.
Kiváló 2016. január 16.családjával járt itt
Hosszú évek óta élünk Lovasberény közelében, mindössze 3 km távolságban. Nyáron előszeretettel járunk át fagyizni, megéri kivárni a hosszú sort. Mert hosszú sor áll mindig. Nem véletlenül. A klasszikus, megszokott ízek éppoly finomak, mint az újdonságok. Én az étcsokiért rajongok többek közt. De még nem ettem olyat, ami ne ízlett volna.
Kiváló 2015. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Miért a legjobb fagyi a környéken? Vegyünk egy forró, meleg napot. Alig lehet parkolni, akár autóval, akár biciklivel, mert áll a sor, annyian akarnak itt fagyizni. Mert VALÓBAN finom! A fagyikat itt készítik, a cukrászmester maga főzi. A sütiket is saját maguk készítik.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 31.a párjával járt itt
Nem túl régen ismerkedtem meg evvel a kellemes kis hellyel. A mostani óraátállításkor kezdődött a cukrászda második általam ismert nyári idénye :). Kedves emlékek fűznek hozzá. A környék legfinomabb fagylaltja kapható itt. Jó időben a cukrászda előtti padok, asztal körüli székek megtelnek vendégekkel.