Kantin Gasztrokocsma Lovászi

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Kantin Gasztrokocsma Lovászi vélemények

Kiváló 2023. április 25.gyerekekkel járt itt
Már többször voltunk a Kantinban és csak jókat tudok mondani róla. Nagyon jó kajákat ettünk, ízletesek, nagy adagok és főleg finomak. A családommal, lányomékkal, fiam családjával szívesen választjuk a Kantint. A szegedi barátnőmnek is bemutattam ajánlottam. Itt tartottuk a szülinapi ebédeket is. Szóval tetszik, szeretem ! ! ! !
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2022. szeptember 12.barátokkal járt itt
Egy ismerős házaspár ajánlotta ezt a helyet. Sokáig keresgéltük amíg sikerült megtalálnunk. Érdemes lenne a parkolóban is kitenni egy táblát. Kellemes kerthelyiségben finom helyi speciális (prósza, dödölle) ebédet ettünk. Az asztal közelében egzotikus növény volt ültetve, ezt nagyon jó ötletnek tartom, jól harmonizált a teremben elhelyezett régi tárgyakkal. Kellemes hely, jó ételekkel - érdemes betérni!
Kantin Gasztrokocsma Lovászi - EgyébKantin Gasztrokocsma Lovászi - EgyébKantin Gasztrokocsma Lovászi - Egyéb
1947
2021. július 20.a párjával járt itt
Már voltunk itt és ezért jöttünk újra ide. Kemencés hétvége volt, így ilyen módon elkészített ételek is szerepeltek az étlapon. Húslevest és medvehagymakrémlevest ettünk, mindkettő nagyon finom volt. Utána a kemencés csülköt és kacsacombot krumplival, friss salátával. Jó puhára sültek és nem volt zsíros.
Gyenge 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Korábban már jártam itt és akkor csalódottan távoztam. Most mégis visszatértem, mert mások jó véleményeket mondtak. Ami igaz, az igaz! Bár lassan hozták ki amit rendeltünk, de amit kaptunk az kitűnő volt, ezt el kell ismerni. Egyedi volt, helyi specialitás és finom. Ezután mégis ajánlottam a helyet barátaimnak. És mi történt?
Kiváló 2016. szeptember 23.családjával járt itt
Hangulatos, kellemes hely. A kiszolgálók kedvesek, udvariasak. Az ételek nagyon-nagyon finomak. Háziasak, de mégis különlegesek. Nem kell órákig várni az ebédre. Kapható kis adag is. de a jóétvágyúak is bőségesen kapnak. Ahogy írtam, életem legfinomabb gyümölcslevesét ettem itt. De a kakasherepörkölt is kiváló volt. Az árak pedig hihetetlenül barátságosak.
Kantin Gasztrokocsma Lovászi - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Zalai kirándulás alkalmával gyerkőcökkel ebédezni szerettünk volna. Már-már feladtuk, mikor megláttuk a Kantin tábláját. Irány fel a dombra, és be a 'Jó szerencsét' feliratú kapu alatt. No, mindenre számítottam, de erre nem. Nagyon egyedi, különleges hangulatú (bármelyik nagyvárosban is megállná a helyét!
2016. július 27.egyedül járt itt
15 percbe telt, amíg felvették a rendelésemet, pedig rajtam kívül csak egy asztalnál ültek vendégek. Babgulyást rendeltem, amit 35 perc után sem hoztak ki. Reklamáltam. A pincér kisasszony arra hivatkozott, ő nem tehet róla. Ez igaz, de egy vendéglőben ez nem elfogadható! Főleg, ha vendég sincs.
Kiváló 2016. május 25.családjával járt itt
Kiváló ettelek kiváló kiszolgálás:) A hely valami csuda jó és árban szerintem kiváló. nyáron a strand egy lépesre. nyugodt gyermekbarát étterem (nem kell félni hogy kifut az útra) mer csendes környezetben van :) ha igazi kikapcsolódásra vágysz akkor csak ajánlani tudom!!
Kantin Gasztrokocsma Lovászi - Külső kép